banner461
banner195

Nevşehir Özel Organize Sanayii esnaf ve üreticilerine müjde!

Nevşehir AK Parti Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider yaptığı açıklamasıyla Nevşehir Özel Organize Sanayi bölgesi esnaf ve üreticilerine müjdeyi verdi.Nevşehir Özel Sanayi Bölgesi Islah Organize Sanayi Bölgesine Dönüşüyor

Nevşehir Özel Organize Sanayii esnaf ve üreticilerine müjde!
13 Aralık 2012 Perşembe 13:31

banner143
Nevşehir Ozel OSB
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir AK Parti Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider yaptığı açıklamasında Nevşehir Özel Organize Sanayi bölgesi esnaf ve üreticilerine müjdeyi verdi.

 

Nevşehir Özel Sanayi Bölgesi Islah Organize Sanayi Bölgesine Dönüşüyor

Gizligider açıklamasında; Israrlı takibimiz netice verdi.Yıllardır konuşulan, Nevşehirli sanayicimizin talebi artık gerçek oluyor.Nevşehir Özel organize sanayimiz ISLAH ORGANİZE SANAYİİNE DÖNÜŞÜYOR.Böylece tüzel kişilik kazanarak altyapıda ve diğer yapısal sıkıntılarda yasal temsil sıkıntısı aşılacak, hem de organize sanayi teşvik ve indirimlerden firmalarımız faydalanacak.Hayırlı olsun inşallah dedi.

 

                          NEVŞEHİR ÖZEL ORGANİZE SANAYİİ ESNAF VE ÜRETİCİLERİNE MÜJDE.

Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av. Ebubekir Gizligider ve Av. Murat Göktürk’ün Israrlı takipleri netice verdi. Özel organize sanayimiz ISLAH ORGANİZE SANAYİİNE DÖNÜŞÜYOR.

Böylece; Özel Organize Sanayiimiz tüzel kişilik kazanarak; hem altyapıda ve diğer yapısal sıkıntılarda yasal temsil sıkıntısı aşılacak, hem de organize sanayii teşvik ve indirimlerden firmalarımız faydalanacaktır.

Sanayii Bölgeleri Genel Müdürlüğü temsilcileri 03 Ocak 2013 tarihinde ilimize gelerek özel organize sanayii bölgemizde de incelemelerde bulunacaklardır.

Tüm Nevşehir halkımıza esnafımıza ve sanayicimize hayırlı olsun. 

Bir hatırlatmada Nevşehirli FİB Haber okurlarımıza olsun: Bugün 17.00-17.30 aralığında,TBMM bütçe görüşmelerinde Sahil Güvenlik Komutanlığının bütçesi hakkında AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'in konuşması olacak.

Gizligider'in Meclis konuşmasında daha çok Nevşehirli
 patates çiftçileri ve Nevşehir'den bahsetmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
halkın hizmetkarı olmak bu olsa gerek.geçmiş hükümetlerin çoğu vatandaşa efendi oldu şimdiki hükümet vatandaşın hizmetkarı olmuş.
Avatar
Yusuf ŞAHİN - 5 yıl önce
ıslah osb için gerekli altyapı çalışmalarını, ntso genel sekreter yrd. ibrahim akgür ile birlikte yürüten biri olarak, bu işte de netice alınmış olmasından dolayı, haberi okuyunca çok mutlu oldum, bakanlık çalışmalarında da netice alınmasını sağlayan milletvekillerimizi tebrik ediyorum, özel osb'de faaliyet gösteren tüm firmalara ve nevşehirimize hayırlı olsun...
Avatar
millet - 5 yıl önce
nevşehir açısından çok önemli bir beklentiydi.sonuçlandırılmış olması takdire değer.girişken bir kardeşimiz başarılarının devamını diliyorum.
Avatar
Bayram Tavacı - 5 yıl önce @hakan
haklısınız 10 yıl oldu, hiçyoktan iyidir.!
Avatar
mahmut topsever - 5 yıl önce
nevşehir için çok büyük bir gelişme olmuştur