banner461
banner195

Nevşehir Protokolü'nün Sulusaray Buluşması

Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan,AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz ve beraberindeki heyet bugün Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray kasabası Belediye Başkanı Bayram Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Protokolü'nün Sulusaray Buluşması
17 Eylül 2014 Çarşamba 16:38

banner143
Nevşehir Protokolü Sulusaray'da Yemekte Buluştu
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Protokolü'nün Sulusaray Buluşması.... Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan,AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz ve beraberindeki heyet bugün Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray kasabası Belediye Başkanı Bayram Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.
Sulusaray Belediye binasında Başkan Yılmaz'la  bir süre görüşen heyet daha sonra Sulusaray Düğün Salonunda onurlarına tertip edilen öğle yemeğine geçildi.

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz konuklarına çömlekte hazırlattığı tandırda kuru fasulye ikramında bulundu.

Vekiller burada yaptıkları açıklamada, “AK Parti olarak Sulusaray belgesini kazanmış olmasının sevincini yaşamaktayız. Beldemiz gelişime açık bir belde ve bizler AK Parti hükümeti olarak beldemizin daha da kalkınması için var gücümüzle çalışacağız. Belde Belediye Başkanımız Bayram Yılmaz’a da destek vereceğiz ve el birliği ile beldeye güzel hizmetler getireceğiz.” dediler.

Sulusaray Belde Belediye Başkanı Bayram Yılmaz da, tüm destek ziyaretlerinden dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekillerine,Belediye Başkanı Hasan Ünver'e ,Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan,AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz  ve AK parti yönetimine teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baksen - 4 yıl önce
ne güzel tablo yaa resme bakkk yoksa sulusaraya büyük bir fabrika temelimi atacaklar
Avatar
sulusaraylı - 4 yıl önce
Sulusarayda bir yatırım bir iş imkanı bir iş kolumu yapılacak onun içinmi bu şatafat ön inceleme mi yapıyorlar haydi hayırlı olsun şimdiden sulusaraya inşallah yatırımların takipcisi olacağız bravo başkana ibrahim hocanın sadi baskanin yapamadiğini yapti yatirimları sulusaraya çekti .
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
iki günden beri yapılanlara bakıyorum incir kabuğunu doldurmaz sayın vekiller belediye başkanları akp li il yöneticileri kimi kandırıyorsunuz ayıp ayıp,birbirinizi ağırlamaktan plaket vermekten yağ çekmekten başka ne yapıyorsunuz,vatandaş aç,işsiz duyun sesimizi
Avatar
bakta gör - 4 yıl önce
Zaten bir yaparsa SN Bayram YILMAZ, bey yapar SULUSARAY, a fabrikayi ondan gayrisi YALAN.
Avatar
SEÇİİM ZAMANI - 4 yıl önce
eee seçi̇m zamani yaklaşiyor
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
sayın vekilim gizligider o ismi geçen şahıslar içinde tek samimi sizi görüyorum kalanlar teferruat
Avatar
vedii - 4 yıl önce
vatandaş doğru konuşmuş
Avatar
ALLAHSIZLIK ETMEYIN - 4 yıl önce
Vatandas...!!! Allahin hatrina tarfsiz ol bak allah hatrine buyuk laftir büyük ol sadi ne yaptik bayram YILMAZIN dah 5 ayda yaptiklarini hice sayiyorsun.