banner461
banner195

Nevşehir Sanayi Esnafı; “Çok Şükür Sanayimizde Çarklarımız Kesintisiz Dönüyor”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Lale ve Yeni Sanayi sitesindeki sanayicilere yönelik ziyaretlerine bugün de devam ettiler.

 Nevşehir Sanayi Esnafı; “Çok Şükür Sanayimizde Çarklarımız Kesintisiz Dönüyor”
13 Mayıs 2015 Çarşamba 14:18

banner143
Nevşehir sanayi esnafı; “Çok şükür sanayimizde çarklarımız kesintisiz dönüyor”
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir sanayi esnafı; “Çok şükür sanayimizde çarklarımız kesintisiz dönüyor”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Lale  ve Yeni Sanayi sitesindeki sanayicilere yönelik  ziyaretlerine bugün de devam ettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e, Nevşehir Lale ve Yeni Sanayi Sitelerindeki sanayicilere yönelik gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile kalabalık bir parti topluluğu eşlik etti.

Sabah saatlerinde Yeni Sanayi Sitesini ziyaret ederek çalışmalarına başlayan Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, buradaki esnaf ve sanatkarlarla kısa süreli sohbetlerde yaptılar.

Kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakaya teşekkür eden AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları,  her zaman sanayicilerin yanında oldukları mesajını verdi.
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları, kalkınan ve hızla ciddi bir gelişim ağı içerisindeki  bir Türkiye için Ar-Ge’ye, bilime ve teknolojiye çok büyük önem verdiklerini belirterek; “Bilgi ve teknoloji üretmek, ürettiğimiz teknolojiyi dünya pazarına sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçla Sanayi Yol haritası, sektörel strateji belgeleri, geri dönüşüm statejisi, teknoloji geliştirme bölgeleri, organize sanayi bölgeleri ve KOBİ destekleri başta olmak üzere bir çok alanda yenilikçi politikalar ürettik. Nevşehir’ de  bakanlıkların kredi desteği le 2002 yılı sonuna kadar herhangi bir OSB projesi tamamlanmamıştır. AK Parti iktidarları döneminde 2003-2015 yılları arasında ise 156 hektar büyüklüğünde Acıgöl ilçesinde  OSB projesi tamamlanmıştır. Bu proje için 2015 yılı fiyatlarıyla, 2002 yılı sonuna kadar 381.758 TL, 2003-2015 yılları arasında ise 8. 456. 029 TL kredi kullandırıldı. Yani biz AK kadrolar olarak sanayicimizle her zaman kol kola olduk, onların yanı başlarında en büyük destekçileri olduk. Bundan sonraki süreçte de turizmde, tarımda ve ticarette olduğu gibi, sanayi alanında da şehrimizin potansiyellerini sanayici kardeşlerimizle el ele verip değerlendirecek ve bu sayede oluşturulacak istihdam gücü ve ekonomik hareketlilikle ülkemizin gelişimine katkı sağlamayı devam ettireceğiz” dediler.

AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in esnaf gezileri devam edecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
pantr - 3 yıl önce
tüm türkiye'de elektrikler kesildiğindede çarklar dönüyordu zaten. daha açıklaması yapılamayan elektrik kesintisi
Avatar
hakan - 3 yıl önce
bugun secım otobusunde tek dıl tek bayrak dıyodu sız nasıl ınsansınız be bunu ben hıcbıryerde demdım dıyen basbakanınız degılmıydı benım arkadasım dagda sehıt dustu arkadas haburu unutan kötü insandır
Avatar
polat - 3 yıl önce
Sayın ak partili vekillerim SGK lojmanına siyasi parti bayrağı asılıyo lütfen gereken ni yapınız
Avatar
FAZLI - 3 yıl önce @hakan
haburu makarnayi cok yi̇yenler unutmuştur.ama asla unutmadim.söylennler i̇le yapilanlara tutarsizlik var ak parti̇ye oyum bu seci̇m olmayacak
Avatar
ali - 3 yıl önce
Sayın vekilim ptt arabasıda süslenmiş zabıta arabaları seçim çalışmalarına katılıyo devlet araçları da parti arabası gibi kullanıyo lütfen gereğini yapınız