banner461
banner195

Nevşehir siyasetçileri de #AhlaksızKılıçdaroğlu dedi

Partisinin haftalık grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na ilişkin çirkin sözlerine Nevşehirli siyasetçiler de tepki gösterdi.

Nevşehir siyasetçileri de #AhlaksızKılıçdaroğlu dedi
06 Nisan 2016 Çarşamba 15:29

banner143
banner134
Partisinin haftalık grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na ilişkin toplumun genel kanaatine göre ahlaksız, seviyesiz ve rezil sözlere imza attı.

Kılıçdaroğlu'nun skandal sözlerine tepkiler çığ gibi yağarken Facebook ve Twitter'dan da #AhlaksızKılıçdaroğlu hashtagiyle sert bir şekilde eleştirildi. Bu eleştirilere Nevşehir siyaset dünyası da katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider Facebook ve Twitter hesaplarından Kemal Kılıçdaroğlun’na seslendi; “1.Kasetle gelen KK şahsiyet(sizliğ)inin gereğini yapmış yine, hukuk ve millet önünde hesap soracağız. 2.Edebimize güvenip edepsizlik yapanlara Nevşehir'den özlü bir söz:"Hayrımızı koruyacak kadar şerrimiz var." Hoşgörümüzü zorlama KK efendi”

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz tepkisini Twitter hesabından “Tüm kadınlara ve annelere hakaret eden Kılıçdaroğlu'nu, kınıyor ve milletimizin yüce vicdanına havale ediyorum...” şeklinde dile getirdi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’de Kemal Kılıçdaroğlu’nu Facebook hesabından sert bir şekilde kınadı;  “CHP’yi temsil eden bir şahsiyetin, insan onurunu ayaklar altına alan hezeyanları Meclisimizin ve siyasetin saygınlığına gölge düşürmüştür. Başta CHP’li kadın Milletvekilleri olmak üzere her kim bu sözlere sessiz ve tepkisiz kalır ise bu iğrenç yaklaşıma da ortak olmuş sayılır. Bu sözlerin sahibinin biraz olsun yüzü kızarıyor ise başta Sn. Bakanımız olmak üzere tüm kadınlarımızdan ve milletimizden özür dilemelidir.”Kaynak: gundem50.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.