banner461
banner195

Nevşehir Siyasetinde Özlenen Tabloyu Gerçekleştiriyoruz.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir’de yıllardır özlenen birlik ve beraberlik içerisinde geçen siyasi tabloyu AK Parti olarak kendilerinin gerçekleştirdiğini ifade etti.

Nevşehir Siyasetinde Özlenen Tabloyu Gerçekleştiriyoruz.
07 Ocak 2013 Pazartesi 11:20

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider siyasette yıllardır beklenen birlik ve beraberliğin sadece AK Parti teşkilatları ile birlikte değil tüm siyasi partilerle birlikte sağladık dedi. Gizligider, ” Nevşehir’de yıllardır özlenen tabloyu Ak Parti olarak bizler geçekleştirmenin sevinci içerisindeyiz. Nevşehir Milletvekilleri, Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ve tüm ilçe ve belde belediye başkanlarımız ile birlikte birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Ak Parti milletvekilleri olarak parti ayrımı yapmaksızın tüm talepleri gerçekleştirmeye çalıştık. Bu kapsamda AK Partili olmayan tüm belediyelerin taleplerini dahi sonuçlandırdık. Çünkü bizler için önemli olan Nevşehir’e hizmet yapılması. AK Parti Nevşehir milletvekilleri olarak her zaman vatandaşlarımız için ulaşılabilir milletvekilleri olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ciftci - 5 yıl önce
sayin vekilim sizleri derinkuyuya bekliyoruz.
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
milletvekjiliolaraktan kendinize güveninizvar ise korumasızpatates üreticilerininkarşısına çıkın sorunlarınız nedir diye bir sorun bakalımbaşınıza neler gelecek