banner461
banner195

Nevşehir Tarihinin En Genç Milletvekili Gizligider Oldu

AK Parti’den 2011 seçimlerinde milletvekili seçilen Ebubekir Gizligider Nevşehir tarihinin en genç milletvekili olma özelliğini taşıyor.

Nevşehir Tarihinin  En Genç Milletvekili Gizligider Oldu
04 Şubat 2015 Çarşamba 10:33

banner143
banner134
 AK Parti’den 2011 seçimlerinde milletvekili seçilen Ebubekir Gizligider Nevşehir tarihinin en genç milletvekili olma özelliğini taşıyor.

Nevşehir siyaseti boyunca 32 yaşında bugüne kadar hiçbir siyasi parti milletvekili adayı göstermemişti. 2011 yılında AK Parti’den 3. sıra milletvekili adayı olarak gösterilen Av. Ebubekir Gizligider seçimler sonrasında Nevşehir’den milletvekili seçilerek Nevşehir siyasi tarihinin en genç milletvekili olma özelliğini de kazanmış oldu. Gizligider seçilmiş olduğu ilk günden beri Nevşehir’de her fırsat bulduğunda ise köy köy ziyaretlerde bulunarak vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Hal böyle olunca Nevşehir’de özellikler kasaba ve köylerde ise en sevilen milletvekili olması kaçınılmaz oldu. Gizligider tüm bunların yanı sıra ise 24. Dönem AB Komisyonu, Türkiye-AB Karma Parlemonto Komisyonu ve Anayasa Komisyonu üyeliği görevini de devam ettirmektedir. Gizligider ayrıca Türkiye Bangladeş Dostluk Grubu başkanlığı görevini de yürütmeye devam ediyor.

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider tüm bu görevlerinin yanı sıra ise her fırsatta Nevşehir’de bulunarak hafta sonlarını köylülerin dertlerini sorunlarını dinleyerek geçirmesi Nevşehir kamuoyu tarafından büyük takdirle karşılanıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
yolun bahtın açık olsun bekir bey. biz senden memnunuz yeni dönemde de yine görmek isteriz...
Avatar
Mustafa Can - 3 yıl önce
yolun açık olsun sayın vekilim. gençlerin önünü açan tek adamsın. sonuna kadar arkandayız..
Avatar
kamuran gedikli - 3 yıl önce
sayın vekilimizi bakan olarak görmek isteriz
Avatar
naci öndengider - 3 yıl önce
allahım ayagına taş degdirmesin bu millet seni unutamaz sayın vekilim..