banner461
banner195

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığına Flaş Atama

Yaklaşık bir yıl önce Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanan Cihat Burak Korkmaz görevini bugün Ali Türker'e devretti.

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığına Flaş Atama
10 Ocak 2018 Çarşamba 10:43

banner143
banner134
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı olarak Ali Türker'in getirildiğini açıkladı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un katılımları Ülkü Ocakları Nevşehir  İl Başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini 1 yıldır yürüten ve görevi süresince birçok başarılı çalışmalara imza atan Cihat Burak Korkmaz, görevini Ali Türker’e devretti.

"Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığına Ali Türker Getirildi" 


Devir Teslim törenine katılan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz burada yaptığı konuşmasında 1 yıldır özveriyle görev yapan ve başarılı faaliyetlere imza atan Korkmaz'a bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür etti.  Korkmaz'da bu kutlu görevi layıkıyla yaptığıma inanıyor ve bu yüce görevi Ali Türker kardeşimize devrederek kendilerine başarılar diliyorum dedi.

Devir teslim töreninde konuşan Ali Türker'de ; “Öncelikle beni bu göreve layık gören Ülkü Ocakları Genel Başkanım Sayın Olcay Kılavuz Beyefendiye teşekkür ederim. Bilge Liderimiz, Türkmenbeyimiz, Muhterem Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin Emrinde, Türk Gençliğinin Kılavuzu, Yolbaşçımız Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyin izinde, Türk-İslam Ülküsü yolunda ilerleyeceğiz. “ şeklinde konuştu.

Türker, "Başkanlık görevini devreden Cihat Burak Korkmaz beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim" dedi.FİB Haber Merkezi olarak, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığına atanan Ali Türker beyi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
M.Türker - 12 ay önce
Başarılı olman dileğiyle...hayırlı olsun
Avatar
Fsonmez - 12 ay önce
Hayırlı mübarek olsun İnşaAllah
Avatar
B.Yolalan - 12 ay önce
Allah muvaffak etsin inşAllah.
Avatar
Ahmet dede - 12 ay önce
Hayırlara vesile olsun inşaAllah
Avatar
Necmi cantekin - 12 ay önce
Hayırlı olsun Allah'ım başarılı çalışmalar nasip etsin