banner461
banner195

Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Öğrencilerini Karşılıyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin kazanan öğrencileri Nevşehir Ülkü Ocakları karşılıyor.

Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Öğrencilerini Karşılıyor
05 Eylül 2014 Cuma 11:46

banner143
banner134

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri her yıl olduğu gibi bu yılda Ülkü Ocakları karşılıyor. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni kazanarak Nevşehir’e kayıt yaptırmaya gelen üniversite öğrencilerini ve ailelerini karşılayan Ülkü Ocakları görevlileri burada öğrencilere ve ailelere yardım etmek için çalışıyor. Üniversiteye gelen öğrencilere ve ailelerine Nevşehir’de ellerinden geldikleri kadarıyla her zaman yanında oldukları mesajını veriyorlar.

Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı açıklamada Ülkü Ocakları olarak her yıl olduğu gibi bu yılda üniversiteyi kazanan öğrencileri karşıladıklarını kaydetti. Leblebici, ‘’ Nevşehir Ülkü Ocakları olarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencilerini karşılıyoruz. Buraya ilk kez gelen üniversite öğrencilerine her türlü sıkıntıları, ihtiyaçları konusunda yardımcı olacağımızı arkadaşlarımız iletiyor. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni kazanan tüm öğrencileri tebrik ediyor ilimize hoşgeldiniz diyoruz’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BABALARININ HAYRINA DEĞİL - 4 yıl önce
Allah bunlara fırsat vermesin,bunlar yüzünden üniversitelerde sağ sol kavgaları olur,vatan severlikten bahsederler,CHP ile bir çok konuda iş birliğini de ihmal etmezler.