banner461
banner195

Nevşehir Ülkü Ocakları Yeni Binasında...

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir Dergi Temsilciliği Koparan sokak Nar Caddesindeki yeni binasına taşındı.Ülkü Ocaklarının Yeni hizmet binasındaki açılışı Mehteran Tekbir ve Dualarla yapılırken Açılışa MHP Nevşehir Merkez İlçe Burak Kalfaoğlu,Salih Çiftçi,Göksel Taşçı,Eyüp Öz ile eski Ülkü Ocakları Başkanları çok sayıda ülkü ocaklarından gençlerde iştirak ettiler.

Nevşehir Ülkü Ocakları Yeni Binasında...
22 Ekim 2012 Pazartesi 19:55

banner143
banner134

 Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir Dergi Temsilciliği Koparan sokak Nar Caddesindeki  yeni binasına taşındı.Ülkü Ocaklarının Yeni hizmet binasındaki açılışı Mehteran Tekbir ve Dualarla yapılırken Açılışa MHP Nevşehir Merkez İlçe Burak Kalfaoğlu,Salih Çiftçi,Göksel Taşçı,Eyüp Öz ile eski Ülkü Ocakları Başkanları çok sayıda ülkü ocaklarından gençlerde iştirak ettiler.

 

 Kuranı Kerim okundu,dualar edildi ve sohbet havasında geçen Ülkü Ocakları Nevşehir şubesi yeni binası açılışında konuşan MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu, "Nevşehirli vatandaşlarımızın ve özellikle gençlerimizin eğitim, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak bir bakış açısıyla hizmetlerimize Ülkü Ocakları Başkanımızla birlikte yeni yerimizde devam edeceğiz." dedi.

 

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Güneş te Nevşehir Ülkü Ocakları olarak Nevşehir halkımıza ve gençlerimize Ocak niteliği taşıyan yerimizde hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyorum ve tüm açılışımıza gelen gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum  dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.