banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesi Öğrencileri Arkeolojik-Tarihi Eğitim Gezisine Katıldı

Nevşehir Üniversitesi öğrencilerine yönelik Nevşehir Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı ile Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından Konya’ya ‘Arkeolojik-Tarihi Eğitim Gezisi’ düzenlendi.

Nevşehir Üniversitesi Öğrencileri Arkeolojik-Tarihi Eğitim Gezisine Katıldı
14 Aralık 2012 Cuma 15:30

banner143
banner134

 Düzenlenen geziye Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gökben Ayhan,  Arkeoloji Bölümü Araş. Gör. Volkan Güngördü, Nevşehir Üniversitesi Tarih ve Kültür Topluluğu Danışmanı Araş, Gör. Hüseyin Saraç, Nevşehir Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ufuk Altuntaş ve öğrenciler katıldı.  Geziye katılan öğrenciler, Selçuklunun Başkenti Konya’da bulunan Çatalhöyük arkeolojik kazı sahası, Mevlana Müzesinin yanı sıra Konya’nın tarihi ve kültürel güzelliklerini yakından gezip görme imkânı buldu.

 

Konya-Çatalhöyük arkeolojik kazı sahasını gezen öğrenciler adına Öğrenci Konseyi Başkanı Ufuk Altuntaş, Çatalhöyük hatıra defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

 

Öğrenci Konseyi Başkanı Ufuk Altuntaş gezinin gerçekleşmesine olanak sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve Nevşehir Üniversitesi yönetimine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.