banner461
banner195

Nevşehir VP Adayları Seçim Sahasında

Nevşehir’den Milletvekili adayı çıkaran siyasi partilerden Vatan Partisinin Nevşehir Milletvekili adayları da çalışmalarını hızlandırdı.

Nevşehir VP Adayları Seçim Sahasında
21 Ekim 2015 Çarşamba 13:31

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’den Milletvekili adayı çıkaran siyasi partilerden Vatan Partisinin Nevşehir Milletvekili adayları da çalışmalarını hızlandırdı.


Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay başkanlığında seçim çalışmalarına hız veren Partide Milletvekili adayları Ali Demirci, Nuri Kaltaloğlu ve Elif Mürşil Kozaklı, Hacıbektaş, Avanos, Ürgüp, Gülşehir ilçelerini ziyaret ediyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Melihe Atalay, ilçe gezilerinin son derece verimli geçtiğini ve Vatandaşların büyük bir çoğunluğunun Vatan Partisine yakın ilgi gösterdiklerini söyledi.

Milletvekili adaylarından Elif Mürşil’in annesinin rahatsızlığı nedeniyle Nevşehir’deki seçim çalışmalarına katılamadığının da altını çizen İl Başkanı Atalay, önümüzdeki haftanın ilk günlerinde Milletvekili adayları ile birlikte il merkezinde de seçim çalışması yapacaklarını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.