banner461
banner195

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 75 Seviyesine Ulaşıldı

Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 75 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 75 Seviyesine Ulaşıldı
28 Ekim 2013 Pazartesi 12:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 75 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın temelini attığı ve çok hızlı bir şekilde ilerleyen yarı olimpik yüzme havuzunun fiziki gerçekleşmesi istenilen seviyesinin üzerine çıkarken, tamamlanarak hizmete girmesi durumunda tesis son 10 yılda ilimize kazandırılmış olan en önemli spor yatırımların başında yer alacak.

2014 Yılının ilk aylarında tamamlanıp hizmete girmesi hedeflenen Yarı Olimpik yüzme havuzunun faaliyete girmesiyle birlikte ilimizde yüzme sporlarında da önemli bir ivme kat edileceğine dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, “İlimizde bilindiği üzere turistik tesislerimizin dışında yüzme sporu alanında kullanılabilecek, ilimizden bu dalda faaliyet gösterebilecek, hatta önemli başarılara imza atabilecek sporcularımızın yararlanabileceği bir yüzme havuzu yok. Bu nedenle de bu yatırımı önemsiyoruz. Yeni yılla birlikte faaliyete girecek olan yüzme havuzumuz ile birlikte çok sayıda yüzme sporlarına ilgi duyan sporcularımız çok büyük bir imkana kavuşmuş olacaklar” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüseyin Elma - 4 yıl önce
bu ünlüerin herşeyi kendine mal etmesi çok ilginç...
Avatar
onlinehocam - 4 yıl önce @Hüseyin Elma
memlekete getirilen bir hizmetin neresi kendine mal etmedir anlamış değilim. ya sen nevşehirli değilisin yada gözlerin sorunlu . memlekete hizmet geliyor onu dahi eleştiriyosunuz