banner461
banner195

Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizde

30 Mart 2014 Pazar Günü tüm Türkiye Belediye Başkanını belirlemek için sandık başına gidecek. Nevşehir’de de Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizden yayınlanacak....

Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizde
13 Mart 2014 Perşembe 14:21

banner143
banner134

 30 Mart 2014′te tüm Türkiye Belediye Başkanını belirlemek için sandık başına gidecek. Nevşehir’de de Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizden yayınlanacak.


Nevşehir Gündemin Adresi www.fibhaber.com da hazırlıklar tamamlandı... Nevşehir merkezle beraber Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı ve Ürgüp ilçeleriyle tüm belde belediye başkanlığı seçimleri için yerinden canlı bağlantılarla 30 Mart 2014 yerel seçim sonuçları kesin bilgilerini www.fibhaber.com dan öğrenebilirsiniz...

FİB Haber.Com da 30 Mart 2014  tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, sizlere özel 
ücretsiz olarak anlık veri yayını yapacak ve tüm seçim çevrelerinden, sandık sonuçlarını “online” duyuracaktır.

Haber, analiz, grafik, animasyon, fotoğraf ve videolarla çeşitlendirilecek "Yerel Seçim 2014" özel yayını, kesin sonuçlar açıklanıncaya kadar devam edecektir.

www.fibhaber.com un seçim özel yayını,Nevşehir ili ,ilçe,beldeleri ve 30 Büyükşehir’in yanı sıra toplam 81 il ve 923 ilçede belediye başkanlığı yarışını kamuoyuna ilk elden duyuracak şekilde planlandı.

Bu kapsamda sizlere yerel seçim sonuçları ücretsiz olarak www.fibhaber.com dan verilecektir.


Nevşehir yerel seçim sonuçları ise canlı olarak 30 Mart akşamı bu sayfada www.fibhaber.com'da olacak.

Nevşehir Yerel Seçim Sonuçları www.fibhaber.com da izlenir...

Nevşehir canlı seçim sonuçları

İşte Ak Parti Nevşehir ilçe adaylarının isimleri: Nevşehir; Acıgöl: Ercan Ertaş, Avanos: Mustafa Körükçü, Derinkuyu: Bülent Aksoy, Gülşehir: Mustafa Dursun, Hacıbektaş: Yusuf Koçak, Kozaklı: Erdoğan Çelik, Ürgüp: Fahri Yıldız isimleri oldu.
 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir‘de de nefesler tutuldu. Yerel Seçimlere 2 aya yakın bir zaman kaldı. Partiler Nevşehir için Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Adaylar seçimleri kazanabilmek için, projelerini açıklıyor. Vatandaş ise Nevşehir ve kendileri için en güzel projeyi hangi adayın sunacağını açıklıyor.

İşte Nevşehir seçim adayları

Ak Parti Nevşehir adayı Hasan Ünver
MHP Nevşehir adayı Mehmet Varol
CHP Nevşehir adayı Serkan Sağlamer
BBP Nevşehir adayı Fatih Sağlam Kardeş
SP Nevşehir Adayı İbrahim Çakır
DP Nevşehir Adayı Mustafa Isınır
BTP Nevşehir Adayı İkbal Şişman
olarak açıklandı.
Sonuçlar anı anına sitemiz www.fibhaber.com da olacak...

30 Mart Akşamı seçimlerin nabzı ise sitemizde atacak. 30 Mart günü sitemizin üzerinde çıkacak olan Canlı Sonuç ekranından saniyesi saniyesine anlık olarak seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Nevşehir Seçim Sonuçları grafikli ve canlı olarak sizlerin karşısında olacak.

Sizde 30 Mart Akşamı Nevşehir Seçim Sonuçlarını www.fibhaber.com da takip edebilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
anket - 4 yıl önce
fib haber olarak bir anket yapsaydınızya....
Avatar
anket - 4 yıl önce
evet anket yapın ama tarad tutumadan lutfen
Avatar
ahmet çiftçi - 4 yıl önce
seçimi kim kazanısa kazansın ama bilinçsizce işler yapmasın,örneğin kentsel dönüşüm diye yegane şehrin tarihi bölgesini yıkmasın.örneğin restore edilebileceğini ve turizme kazandırılabileceğini düşünsün. kimse farketmedi ki yerli ve yabancı turist kafileleri hep burayı pas geçiyor.nevşehirlilerde biraz daha duyarlı ılup tarihe mimariye falan sahip çıksın.saygılarımla
Avatar
salim baytar - 4 yıl önce
nevşehirimize ğürbetten en içten selamlarım 2014 maheli seçimini kazanan sayın başkanimiza şimdiden başarılar diler köyum kurugölede hizmetlerini beklimrim allah yardımcınız olsun çalışmalarınız da başarılar dilerim cenabı allahdan