banner461
banner195

Nevşehir’de 1. Partiyiz

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ak Partinin Hacıbektaş ilçesi haricinde birinci parti olduğunu, 30 Mart Yerel Seçimlerinde de bu iddiasını yeniden ortaya koyacağını dile getirdi.

Nevşehir’de 1. Partiyiz
16 Ocak 2014 Perşembe 22:06

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ak Partinin Hacıbektaş ilçesi haricinde birinci parti olduğunu, 30 Mart Yerel Seçimlerinde de bu iddiasını yeniden ortaya koyacağını dile getirdi.

Nevşehir il merkezinde, Acıgöl, Avanos, Kozaklı, Ürgüp, Gülşehir, Derinkuyu ilçelerinde Ak Partinin yerel seçimlerde yine birinci olarak seçimden çıkacağına inandıklarını kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, özellikle il merkezi ile ilgili bazı basın yayın organlarında yapılan tahminlerin doğruyu yansıtmadığına da değindi.

Nevşehir halkının Ak Partiyi benimsemeye ve kendisi gibi görmeye devam ettiğine değinen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “Nevşehir bizim yuvamız, evimiz. Dolayısıyla Nevşehir halkımız da bizleri kendilerinden ayırt etmiyor. Bundan önceki genel ve yerel seçimlerde olduğu gibi Ak Partinin yerel seçimlerde yine başarıyla çıkacağından hiçbir endişemiz yok. İl Merkezi ile ilgili bazı basın ve yayın organlarında yapılan tahminlerin doğruyu yansıtmadığını düşünüyorum. MHP’nin adayının % 35 oranında, Ak Partinin adayının ise % 40 – 45 aralığında oy alabileceği belirtiliyor. Ama ben yerel seçimlerde il merkezinde % 50’nin çok çok üzerinde bir oya ulaşacağımız kanaatindeyim. Hacıbektaş ilçesi ile ilgili iddialı konuşarak komik duruma düşmenin yeri yok. Ancak bu ilçemizde de seçim çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Diğer bütün ilçelerimiz ve il merkezinde Ak Parti birinci parti” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet-2 - 4 yıl önce
maşaallah herşeyde birincisiniz
Avatar
Mustafa - 4 yıl önce
eğer ilçe adaylarına vekiller karışmaya devam ederlerse gülşehir, ürgüp ve derinkuyuda günlerini görürler. bir ak partili olarak vekillerimizi bekleyelim ve görelimle eleştirmek istiyorum. inşallah yanılırım ama insanımız artık bizim dediğimiz olur mantığı ile hareket etmiyor. hülleler bir kere tuttu ama 2 olur mu bilmem. hepimizin hakkında hayırlısı. buralarda sıkıntılar yaşanacak gibi. vekil arkadaşımızın dünya gözü kapalı gibi.
Avatar
Yurdum insanı - 4 yıl önce
sayın vaekil sizler elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz şüphemiz yok sayın başbakan elinden geleni yapıyor ülkemiz için bir sıkıntı varr içimizde bir sıkıntı var kardeşim parti içinde çok yalaka var bir yemek yedimi napacağını şaşırıyor ilçeler açıklanmadan uçhisarda aday adayları ve bazı belediye başkanları adaylık ilan ediyorlar sizler neden bu parti içerisindeki vasıfsız insanlara dur ne oluyor demiyorsunuz böyle bir üslup varmı bu nasıl idare parti içersinde iki şahısmı bu belediye başkanlarını belirler önünüze bakmayın kafanızı kaldırın bi ileri bakın kusura bakmayın akp partisi yara ve darbe alır bu insanlarla sizler duyarlı olup hesap sormanız lazım çıkarları ve menfaatları için kendilerine göre iki ansan aday belirlemesin lütfen duyarlı ve konuya hakim olun saygılar
Avatar
gülşehirli - 4 yıl önce
sayın vekim ben akp liyim kusura bakma istedigiz aday olmazsa giden dönem gibi dayatmaca olmaz inşallah bu mevcut başkanlada olmaz bunuda bilmeniz lazım halkın sesini dinleyin
Avatar
duyarsız olma ucasallı - 4 yıl önce
saygı değer ucasar halkı ve derli millet vekilleri parti içerisindeki köstebekleri lütfen ayyırt edin lütfen bu adalet ve kalkınma partisine şu içerisinde bulunduğumuz dönem içerisinde çok telafisi mümkün olmayan zararlar verir partinizin güya mensubu olduğunu beyan eden birisi çıkıp aday destekliyor pekmez satıyor ve kuzular yeniyor yemekler yeniyor ve belediye başkanını bu köyün reisini ben belirlerim diyerek kendini dev aynasında görüyor lütfen il başkanımı ilçe başkanlarımı siz millet velillerimi ya bu ne ahlaksız bi durum lütfen olaya el atın keşmi ne ....biçim biri ise gereken görevinizi yapın yazıyı okuyan kasaba halkıda vekillere ulaşsın bu ahlaka sığmayan yalakalıklara artık son verin adalat ve kalkınma partisi adaletlikden çıkması yoksa
Avatar
muammer - 4 yıl önce
mehmet varol geliyor.akp nevşehirde silinecek gibi gözüküyor.elinizde varsa kaset falan ya da uydurun bir kaset ,mehmet varolu ancak böyle yıkarsınız.
Avatar
pekde emin olmayınız - 4 yıl önce
ürgüp ilçesinde oturan bir ak partiliyim.ürgüp ile ilişkisi olmayan ürgüpde oturmayan birisini sırf zengin bir ailenin damadı olduğu için aday gösterin bizde ona göre hareket ederiz.ama genel seçimlerde gözümüz kapalı ak partiye veririz
Avatar
uchisarlı - 4 yıl önce @Yurdum insanı
yurdum insanı doğru laf etmiş. siz bu şekilde hareket etmeye devam edin gününüzü görün iki ahmet diye tutturmuş gidiyorlar madem aday adayları belli değil bir keşin dediğimi olacak çıkartın gerçek pırılpırıl birini hiç şahibesi olamayanı gerçek partiliyi, ozaman anlınızdan opeyim. ama nerde zor dostum zor vah tuh demeye devam edersiniz.