banner461
banner195

Nevşehir'de 29 Ekim Kardeş Okul Ziyareti

Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici Öğretmen ve Öğrencilerinden oluşan bir grup kardeş okulları olan Nevşehir Çiftlik Köyü 100. yıl İlk okulu’nu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaret etti.

Nevşehir'de 29 Ekim Kardeş Okul Ziyareti
28 Ekim 2014 Salı 17:45

banner143
banner134
Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  yönetici Öğretmen ve Öğrencilerinden oluşan bir grup kardeş okulları olan Nevşehir Çiftlik Köyü 100. yıl İlkokulu’nu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaret etti.

Gezi süresince çeşitli oyunlar oynandı, yarışmalar düzenlendi. Öğrenciler palyaçolarla eğlenirken, yapılan yarışmalarda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Ziyaretin ikinci kısmında Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları hediyelerle Çiftlik köyü 100. yıl İlkokulu öğrencilerini sevindirdiler. Ziyaretin son kısmında ise Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı  ikramlar sunuldu. Çiftlik Köyü 100. yıl İlkokulu öğretmen ve öğrencileri kendileri için unutulmaz nitelikte  bir bayram yaşattıkları için Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiler. Yapılan etkinliklerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.