banner461
banner195

Nevşehir'de 6 Siyasi Partide Bayramlaşma Düzenlenecek

Nevşehir’de siyasi parti teşkilatlanmaları bulunan 6 Parti’de bayramlaşma programı yapılacak.

Nevşehir'de 6 Siyasi Partide Bayramlaşma Düzenlenecek
02 Ekim 2014 Perşembe 19:46

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de siyasi parti teşkilatlanmaları bulunan 6 Parti’de bayramlaşma programı yapılacak. 
Kurban bayramının ilk ve ikinci günü gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programlarından ilki bu yıl ilk kez bayramın ilk günü bayramlaşma düzenleyecek olan Cumhuriyet Halk Partisinde.


Nevşehir’de bayramlaşma programları şu şekilde:
Ak Parti: Adalet ve Kalkınma Partisinde Kurban bayramı münasebetiyle bayramlaşma programı bayramın ikinci günü 12.00 – 14.00 Saatleri arasında il binasında düzenlenecek.
İl Başkanı M. Ali Tanrıver ile Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programına Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ak Partili belediye başkanları, il genel meclisi ve belediye meclis üyelerinin de katılmaları bekleniyor. İl, Merkez ilçe ve ilçe, belde teşkilatlarının da ilgi göstermesi beklenen bayramlaşma programı Partinin toplantı salonunda yapılacak. 
Milliyetçi Hareket Partisi : MHP Nevşehir İl Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu bayramda da Kurban Bayramının ikinci gününde partililer ile bayramlaşma töreni yapacak. MHP Nevşehir İl Başkanlığı binasında yapılacak olan bayramlaşma programı 5 Ekim 2014 Pazar günü saat 12.00’de başlayacak. MHP Nevşehir İl Başkanlığı’nda düzenlenecek olan bayramlaşma programına, İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, İl ve Merkez İlçe yönetiminin yanı sıra, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve partililer katılacak. 
Cumhuriyet Halk Partisi : CHP Nevşehir İl Başkanlığı Kurban Bayramının ilk gününde İl Başkanlığı binasında bayramlaşma töreni düzenleyecek. Kurban Bayramının ilk günü saat 15.00’de başlayacak olan bayramlaşma törenine, CHP İl Başkanı Mehmet Değirmenci’nin yanı sıra, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ve partililer katılacak. 
Büyük Birlik Partisi : Büyük Birlik Partisi de Nevşehir’de kurban bayramı nedeniyle bayramlaşma programı yapacak olan partiler arasında yerini alacak.
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Kurban bayramı nedeniyle Partide bayramlaşma programının bayramın ikinci günü Saat 14.00’da yapılacağını söyledi.
Dini bayramların toplumumuzda ayrı bir öneme sahip olduğuna dikkat çeken Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Milli ve dini bayramlarımız Türk toplumun vazgeçilmez unsurlarından. Böylesine müstesna günlerde toplumumuzun birlik ve beraberliğinin pekiştiğini görmek mümkün. Mübarek Kurban bayramı nedeniyle Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığımızda bayramlaşma bayramın ikinci günü Saat 14.00’ da il binamızda yapılacak. Bütün Partililerimizi bayramlaşma programımıza bekliyoruz” dedi
Saadet Partisi : Mübarek Kurban bayramı nedeniyle Saadet Partisinde de bayramlaşma programı yapılacak. Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Kurban bayramı nedeniyle Partide bayramlaşma programının bayramın ikinci günü Saat 12.00’ da yapılacağını belirtti.
Tüm Müslüman aleminin, Türk Milletinin ve Nevşehir halkının huzurlu ve sağlık içerisinde bir bayram geçirmesini temenni ettiklerini belirten Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Parti il binasında yapılacak olan bayramlaşma programına tüm Saadet Partilileri davet etti.
Demokrat Parti: Parti il binasında gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programı bayramın ikinci günü 13.00 – 15.00 Saatleri arasında gerçekleştirilecek.
İl Başkanı Mehmet Yüce ve Merkez İlçe Başkanı Murat Kul’un ev sahipliğinde yapılacak olan bayramlaşma programına Partililerin ilgi göstermeleri bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.