banner461
banner195

Nevşehir’de aday adaylarının ziyaretleri verimli geçiyor

Ak Parti Seçim İşleri Komisyonu tarafından oluşturulan ziyaret takvimine göre, bugün aday adaylarından Dr. Fatih Yakut, Nurcan Ateşok Deveci, Gümüşkent eski Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, Avukat Serhat Tuğral, AbddurrahimÇöloglu ve Ahmet Esat Kıratlıoğlu İl ve Merkez İlçe Teşkilatları ile bir araya gelerek hedeflerini ve projelerini anlattı.

Nevşehir’de aday adaylarının ziyaretleri verimli geçiyor
22 Şubat 2015 Pazar 11:55

banner143
Nevşehir’de aday adaylarının ziyaretleri verimli geçiyor
İlgili Galeriye Git
banner134
 Ak Parti Seçim İşleri Komisyonu tarafından oluşturulan ziyaret takvimine göre, bugün aday adaylarından Dr. Fatih Yakut, Nurcan Ateşok Deveci, Gümüşkent eski Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, Avukat Serhat Tuğral, AbddurrahimÇöloglu ve Ahmet Esat Kıratlıoğlu İl ve Merkez İlçe Teşkilatları ile bir araya gelerek  hedeflerini ve projelerini anlattı.

25. Dönem Milletvekilliğiseçimleri için,İl Başkanlığına resmi başvurularını tamamlayan aday adaylarıİl, İlçe ve Belde Teşkilatları ile buluşturulmaya devam ediyor.

Resmi aday adaylığı sonrası Seçim İşleri komisyonumuzdan randevu alan aday adayları İl, İlçe ve  belde teşkilatlarıyla buluşturulmaya başlandı. Aday adayları belirlenen program dahilinde ziyaretlerini yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda İl ve Merkez İlçe Teşkilatını ziyaret eden adayları ziyaretlerin oldukça verimli olduğunu belirten aday adayları, Ak Parti Teşkilatlarına bu yöndeki çalışmaları için teşekkür ettiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüplü - 3 yıl önce
Hizmet için körükçü siyaset için irfan barut
Avatar
Avanoslu - 3 yıl önce
Hızmet için zafer salgın derım ustad