banner461
banner195

Nevşehir'de Adayımız: “Recep Tayyip Erdoğan“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında 30 Mart 2014 tarihinde belki de Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birisini yaşıyacağız. "Bu seçimleri yerel bazda asla düşünmeyin. Bu seçimin, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek seçimi olduğunu düşünün ve oylarınızı ona göre kullanın" dedi.

Nevşehir'de Adayımız: “Recep Tayyip Erdoğan“
26 Mart 2014 Çarşamba 16:44

banner143
Bu seçim onun seçimi : “Recep Tayyip Erdoğan“
İlgili Galeriye Git
banner134
Bu seçim onun seçimi : Recep Tayyip Erdoğan

Bizim her yerde Adımızda, Adayımızda  "Recep Tayyip Erdoğan" dır diyen Gizligider, önümüzdeki 30 Mart Yerel seçimlerinde bu şuur ve bilinçle Milletimiz ve Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları sandıkları başında MİLLİ İRADE İle evelallah birlikte bozacağız dedi.

Partilerin İkbali mi Ülkenin İstikbali mi?

17 Aralık operasyonunu fırsat görüp İktidar yolunda her şey mübah diyerek,Koltuk davasında olanlarla Halka Hizmet davasında olanların seçimi diyen Gizligider, gelinen noktada 30 Mart 2014 için Bu yerel seçim artık genel seçim oldu.  Nevşehir ve ilçe belde köy ziyaretlerinde gördüğümü büyük ilgi ve destek karşısında Allah izniyle Pazar gününü görür gibiyim. Tüm Türkiye gibi Nevşehir'de kirli tuzağı görüyor. 30 Mart'ta inşallah bu zinniyetleri sandığı hep birlikte gömeceğiz. Ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunları 30 Mart günü sandıkta kullanacağımız oylarımızla bozacağız. Bu ülkenin büyüklüğünü bir kez daha dosta düşmana göstereceğiz dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, Nevşehir de, Ürgüp'te, Avanos, Derinkuyu, Kozaklı, Gülşehir de, Hacıbektaş, Acıgöl ve tüm beldelerimizde Adayımız da BİR, adımızda: "Recep Tayyip ERDOĞAN dır." Allah Hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Durmak Yok Yola Devam dedi...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nev - 4 yıl önce
ne demek adayımız tayyip erdoğan, başbakanın arkasına saklanın seçime girin oh ne ala...
Avatar
kamil - 4 yıl önce
adaylarınız da iş olmadığını bildiğiniz için başbakana sarıldınız
Avatar
nevşehire gelmedi bile böyle aday mı olur :) - 4 yıl önce
başbakanlığı bırakıp nevşehir belediye başkanı olacaksa eyvallah, lakin akp'ye oy verince başbakan değil hasan ünver başkan oluyor ve hasan ünverle bi 5 sene daha geçirmek istemiyoruz böylede bi gerçek var,o yüzden akpye oy yok..
Avatar
hasan cenker - 4 yıl önce
Sayın vekil Allah yar yardımciniz olsun
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
sayın vekil bir siyasetçi olarak yerel ile genelin ayrımını yapıp halka bunun sizin anlatmanız gerekirken yerili genelleştirende sizsiniz. belediye seçimlerinde nevşehire i̇stanbula 3.köprüyü yapacaz diye afiş asanlarda sizsiniz.sayın başbakan gelip belediye başkanlık koltuguna otrumayacak. sayın başbakan mahalle aralarındaki yolları yapmayacak.bunları bu memleketi yakından bilen memleketin içinden olan belediye başkanı yapacak bunu biliyorsunuz. i̇nsanlar memlekete hizmet edecek memleket sevdalılarını seçecekken 17 aralık depremini işin içine sokup sırf siyasi kaygılardan dolayı bu memleketi layık oldugu hizmeti layık oldugu belediyeciliği görmesinden kimse mahrum etmemeli.i̇nsanların aklını bulandırmamalı.i̇nsanların yerel seçim çerçevesinde oy kullanmaları sağlanmalı
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
hayırdır sayın vekilim anket sonuçları vatandaş tepkileri istediğiniz gibi gelmiyor mu ?
Avatar
Mehmet VAROL'a karşı RTE , iyi olan kazansın - 4 yıl önce
projelerini görelim recep tayyip erdoğanın nin neler yapacakmış nevşehire,bi de kaybedersede tayyip erdoğan mı kayıp etmiş olacak?
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
oylarımız tayyibe