banner461
banner195

Nevşehir'de AK Teşkilat Heyecan İçerisinde

AK Parti Nevşehir il,ilçe ve belde başkan adayları ile AK parti Nevşehir teşkilatı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi büyük bir heyecan içerisinde Dış işleri bakanı Davutoğlu nun Salona gelişini bekliyor.

08 Şubat 2014 Cumartesi 15:10

banner143
Dış İşleri Bakanı Aday Tanıtımı
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir e gelen Dış işleri Bakanı  Ahmet Davutoğlu Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde coşkulu kalabalık ve davullarla zurnalarla karşılandı...İlk olarak AK Parti İl Başkanı Av.Kazım Sunar ın konuşmalarının ardından hazırlanan Slayt sunum salonu dolduran AK Partililere izlettirilirken ardından Belediye Başkanı Hasan Ünver sonrasında alkışlar içerisinde Dışişleri Bakanı Davutoğlu konuşma yapacak...

Ak Parti Nevşehir İl – İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları, Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun katılımıyla düzenlenen aday tanıtım toplantısıyla gerçekleştirildi.

Nevşehir Kapadokya Kültür Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına; Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU, Nevşehir Ak Parti Milletvekilleri, il, ilçe ve belde belediye başkan adayları, il, ilçe ve belde Ak Parti Teşkilat Başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve binlerce partili katıldı.

Aday tanıtım toplantısı, Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Kazım SUNAR, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER ve Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER’in açılış konuşmalarının ardından, Nevşehir’deki hizmetleri içeren bir sinevizyon sunumu ile başladı.

Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU, 30 Mart yerel seçimlerinde milletin Ak Parti'ye olan büyük desteğinin devam edeceğini belirterek, "Ülkemiz içinde ve dışında oynanan kirli oyunlar karşı, bu süreç içinden zaferle çıkılacağını bunlara en iyi cevabı 30 Mart'ta milletimizin vermiş olacağını" ifade etti Yerel seçimi çok önemsediklerini, bunun Türkiye'nin geleceğini inşa edeceği bir seçim olacağını belirtti.

Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU, Ak Parti iktidarı olarak tek güç kaynaklarının Hakk'ın ve halkın rızası olduğunu belirterek, “İki hesap merciimiz var; Hakk'a ve halka hesap veririz ve sadece Hakka ve Halka hizmet ederiz” dedi.

Sadece belediye başkanları seçilmeyeceğini ifade eden Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU, "Aynı zamanda Türkiye'de istikrar ve güven ortamının devamına bir kez daha omuz verilmiş olacak. Ak Parti ile Türkiye'nin geçen 12 yılı her alanda büyük projeleri hayata geçirerek geçti. Türkiye IMF’ye bağımlılıktan kurtuldu, kim ne derse dersin çok önemli hizmetler yapıldı. Halkımız bunları görüyor ve milletimizin desteği büyüyerek devam ediyor dedi.

Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun konuşmaları sık sık tezahüratlarla kesildi. Nevşehir’in üç milletvekilinin yanında birde bakanı vardır, bizi de bu üç vekilimizin içinde sayın dedi. Daha sonra Nevşehir İl – İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları halkın coşkusu ve tezahüratlar eşliğinde sahneye davet edilerek tanıtıldı. Daha sonra Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU Niğde’ye hareket etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
nevşehirde nekedar taklacı güvercin varsa hepisi toplanmış yine takla sesleri geliyor hep aynı simalar
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
yav aday tanıtım toplantısı ee bu adayların seceresini zaten bilip tanımıyormu yaşadıkları yerlerin halkları 30 martta karnelerini dolduracak biz tanısak ne olacak tanımasak ne?
Avatar
3136 - 4 yıl önce @reis
herkez özgürdür 30 marta görülecek her şey
Avatar
reis - 4 yıl önce @vatandaş
sen nesin yılanmısın milleti sokmayı alışmısın acışma
Avatar
reis - 4 yıl önce
bana eski anap toplantılarını hatırlattı
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
binlerce kişi o salona nasıl sığdı
Avatar
vatansever - 4 yıl önce
sayın vatandaşlar akparti yönetiminin dayatmaca aday adayları takdiğine gereken cevabı vermek gerek ak parti belediyelerden uzaklaştırılmalı bitişi anap gibi olmalı tşkler