banner461
banner195

Nevşehir'de Başbakan Davutoğlu Heyecanı

Nevşehirliler Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu bekliyor. 13 Aralık 2014 Cumartesi Günü yapılacak olan Nevşehir'de AK Parti İl Kongresi için ilimiz Nevşehir'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu için AK Parti İl teşkilatında hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Nevşehir'de Başbakan Davutoğlu Heyecanı
02 Aralık 2014 Salı 18:29

banner143
banner134
Nevşehirliler Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu bekliyor. AK Parti'de nefesler tutuldu...13 Aralık 2014 Cumartesi Günü yapılacak olan Nevşehir'de AK Parti İl Kongresi için ilimiz Nevşehir'e gelecek olan  Başbakan Ahmet Davutoğlu için AK Parti İl teşkilatında hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Nevşehir'de AK Parti İl Kongresinin 13 Aralık'da yapılacağı belirtildi. 13 Aralık Cumartesi 2014 tarihinde Nevşehir Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor salonunda yapılacak olan AK Parti İl kongresine Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nunda katılacağı öğrenildi.

Başbakan Davutoğlu'nun Nevşehir'de önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor...

Öte yandan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Alevi temsilcileriyle çalışma yemeğinde biraraya gelecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 13 Aralık Nevşehir ve Tunceli ziyaretleri sonrası Alevi temsilcileriyle Başbakanlık Resmi Konutu'nda çalışma yemeğinde saat 18.00'de ilk kez biraraya geleceği belirtildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dogan - 4 yıl önce
dogan görünümlü şahin meraklısıda nevşehirde baya var.