banner461
banner195

Nevşehir'de CHP'li Fahri Ertik Sesleri

Cumhuriyet Halk Partisinde Milletvekilliği aday adaylığı konusunda bu günlerde en çok adı geçen isimlerden biri de Fahri Ertik.

Nevşehir'de CHP'li Fahri Ertik Sesleri
13 Ocak 2015 Salı 18:06

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde Milletvekilliği aday adaylığı konusunda bu günlerde en çok adı geçen isimlerden biri de Fahri Ertik.
 Ertik Fırıl Fırıl Dolanıyor...

DP’den aday olduktan sonra yeniden Sosyal Demokrat Kimliğini hatırlayıp CHP saflarına dönen Fahri Ertik, bu konuda partililerin yeniden gönlünü kazanmak için adeta kendini yırtıyor.

Edinilen bilgiye göre; Ertik Kendisinin CHP’den birinci sıra aday gösterilmesi durumunda Partinin Nevşehir’den bir milletvekilliğini kazanmasın hiçte uzak bir ihtimal olmadığını gezilerinde dile getiriyor. Bu amaçla değim yerinde ise fırıl fırıl dolaşıyor.

Peki bu gezilere, dolanmalara CHP’liler pirim verir mi onu seçim süreci gösterecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı ali - 3 yıl önce
sayın ertik partimizin ssadece seçimlerdepiyasaya çıkan bir üyesi odaön seçimikazanamazsa bırakıp hiççalışmadan ankarayakaçan üyesigeçmiş izlerini silmesi için partide dahaçokçalışması partililerin sevgisine mazhar olması gerekir gerisiboş hangi adayönseçimi kazanırsa oaday lehine çaalışırsa kendisini ispat etmişolur başarılar dilerim