banner461
banner195

Nevşehir'de Sandık Görevlileri Eğitildi

AK Parti Nevşehir İl ve ilçe Teşkilatları, 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Nevşehir'de Sandık Görevlileri Eğitildi
04 Ağustos 2014 Pazartesi 12:02

banner143
Nevşehir'de Ak Parti Sandık Kurulu Başkanları Eğitim Toplantısı Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen, sandık eğitim programı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. 

Nevşehir  merkez ve mahallelerindeki sandık görevlilerine, seçim günü sandık başında neler yapacakları konusuyla ilgili olarak verilen eğitim toplantısına AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Koordinatörleri, teşkilat üyeleri ve sandık görevlileri katıldı.
 
Programın açılış konuşmasını yapan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sandıklara mutlak surette sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Seçim sürecince gerek müşahit ve gerekse de sandık görevlilerinin çok dikkatli davranmaları gerektiğinin altını çizen Ünver; “Bugün burada 10 Ağustos'a giden yolun son virajındayız. Sandık görevlilerimiz olarak sizler seçim günü sandık başkanı ile sandık başında görev yapacaksınız. O gün sabahın erken saatlerinde sandığın başında olup atılacak olan oylara sahip çıkmak gibi önemli bir göreviniz var. Bir anlamda 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi sizin omuzlarınızın üzerinde olacak. Parti olarak sandık görevlilerimiz için her zaman toplantı, istişare yapan, eğitim veren bir teşkilatız. Bugüne kadar oylarımızı arttırarak geçirdiğimiz 8 seçimde sandık görevlilerimiz başarılı çalışmalara imza attı. 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde de bu başarıyı göstereceğinize, sandığa sahip çıkacağınıza inancımız tamdır. İnşallah göstereceğiniz bu başarı ile adayımız Recep Tayyip Erdoğan, ilk turda 12. Cumhurbaşkanımız olarak seçilecektir. Şimdiden sizlere bu kutsal görevde başarılar diliyorum." dedi. 

Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan ise konuşmasında, sandığın önemine dikkat çekerek; “Sandıklara mutlak surette sahip çıkmalısınız. Sandıklara sahip çıkıldığı sürece Milli İradenin nasıl tezahür edeceğini hep birlikte göreceğiz. Seçim günü tüm vatandaşlarımızın mutlaka sandığa gitmelerinin gerektiğine inanıyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından program sandık eğitimi konulu sinevizyon gösterimi ve soru cevap kısmı ile sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kısaca - 4 yıl önce
siz davul calın birileri pasa toplasın