banner461
banner195

Nevşehirden Başbakana İmzalı Destek

Nevşehir de vatandaşlar arabalarına yapıştırdığı Başbakan Erdoğan ın imzasıyla milli iradeye destek oluyor...

Nevşehirden Başbakana İmzalı Destek
04 Ocak 2014 Cumartesi 10:43

banner143
banner134

Nevşehir Uyumuyor Uyumayacak...!
Nevşehir de vatandaşlar arabalarına yapıştırdığı Başbakan Erdoğan ın imzasıyla milli iradeye destek oluyor...

Nevşehirli vatandaşlar Bu oyunu bozacak, milli iradeyi kimseye çiğnetmeyeceğiz dediler...
Kendileriyle görüştüğümüz Nevşehirli vatandaşlar;Senaristlerde değişse, figüranlar da değişse, bu filmi daha önce izledik. Oynanan oyunun farkındayız. Bu oyunu bozacak, milli iradeyi kimseye çiğnetmeyeceğiz”dediler.

17 Aralık’ta başlatılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu üzerinden Türkiye’de kaos ortamı oluşturulmak istendiğini savunan vatandaşlar bu çirkin oyunu bozacak Milletin ta kendisidir dediler.

Esnaf; “BU operasyon kirli bir senaryo”

Konuyla ilgili görüş bildiren Nevşehir bölge esnafı, 11 yıldır ülke istikrarını sağlayan, birçok alanda dev proje ve hizmetlere imza atan AK Parti İktidarı’na yapılan operasyonun kirli bir komplo ve senaryo olduğuna inanıyor. Esas hedefin Türkiye ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olduğunu ifade eden Nevşehir bölge esnafı; “11 yılda çok iş yaptı bu iktidar. Sadece Nevşehir'de değil; Türkiye’nin dört bir yanında büyük hizmetlere imza attı. Şimdi birileri çıkmış bu çalışkan iktidarı ve bu ülkenin başbakanını hedef alıyor. Ama inşallah gerek devletimiz, gerek başbakanımız gerek hükümetimiz ve elbette hukuk, bunun en güzel cevabını verecektir diye düşünüyoruz. Türkiyemiz artık geriye gidemez. Hepimiz o günleri gördük. Onun için biz bölge esnafı olarak o günlere dönülmesine gönlümüz razı olmadığı için başbakanımıza böyle bir destek vermek istedik.Milli iradeye destek olmak için ilk olarak Araçlarımıza Başbakanımızın imzasını yapıştırarak başladık tepkimize.Çok da ilgi ve takdir topluyor. Bunun tüm Nevşehir ve Türkiye’ye yayılmasını diliyoruz. Biz de boş durmayacağız İlerleyen günlerde Milli İradeye Saygı anlamında çalışmalar yürüterek Nevşehir'in sessiz kalmadığını herkese göstereceğiz dediler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
isimsiz kahraman - 4 yıl önce
Reklam kokan hareketler bunlar.o imzayı yazdiran arkadas babasinin ismini yazdirmaz...
Avatar
nurettin - 4 yıl önce
inşallah diğer vatandaşlarımızda bu konuda duyarlı olur bu şekildede olsa milli iradeye destek oluruz.başımız dik alnımız ak..
Avatar
MİLLİ İRADEYİ ÇİĞNETMEZ USTAYI SİZE YEDİRMEYİZ.. - 4 yıl önce
yolsuzluk ve dersaneler bahane edilerek milli iradeye karşı ve dahada önemlisi devlete karşı girişilen yıkıcı yıpratıcı ve itibarsızlaştırma çalışmalarına elbette nevşehirliler olarak sessiz kalamayız kalmamalıyızda.. bunu erkekler yapmasa da nevşehir kadınları sokaklara dökülerek milli iradeyi çiğnetmeyecektir
Avatar
deli vehbi - 4 yıl önce
örnek bir davranış arkadşları medeni cesaretinden ötürü ebrik ederim
Avatar
hasan - 4 yıl önce
allah tayyippi başımızdan eksik etmesin aminnnnn
Avatar
... - 4 yıl önce
saçmalamışlar....
Avatar
MİLLİ İRADEYE SAYGI... - 4 yıl önce
allahım seni bizim başımızdan eksik etmesin.
beddua degil dua eden bir başbakan
recep tayyip erdoğan
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
tayyipe kurşun sıksalar önüne atlarım ben bilirim onun kıymetini