banner461
banner195

Nevşehir’den Kılıçdaroğlu Geçti

Niğde Mitingine katılmak üzere özel bir uçakla Nevşehir Kapadokya Havaalanına gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Nevşehir Milletvekili adayları Bülent Tekiner, Cuma Yorgancı, Mehmet Değirmenci ve Niğde Milletvekili Doğan Şafak ile çok sayıda partili karşıladı.

Nevşehir’den Kılıçdaroğlu Geçti
29 Nisan 2015 Çarşamba 10:34

banner143
banner134

 Niğde Mitingine katılmak üzere özel bir uçakla Nevşehir Kapadokya Havaalanına gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Nevşehir Milletvekili adayları Bülent Tekiner, Cuma Yorgancı, Mehmet Değirmenci ve Niğde Milletvekili Doğan Şafak ile çok sayıda partili karşıladı. Karayoluyla Niğde’ye geçen Kılıçdaroğlu’na halk yol boyunca sevgi gösterisinde bulundu.

 

İLK MİTİNG KILIÇDAROĞLU’NUN

 

Bülent Tekiner’in önseçimden birinci çıkarak milletvekili adayı olmasıyla birlikte Nevşehir’de iddialı konuma gelen Cumhuriyet Halk Partisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Mayıs Pazar günü diğer liderden önce Nevşehir’e gelerek şehir merkezinde Türk Telekom önünde yapacağı mitingle psikolojik üstünlüğü de ele geçirmeyi planlıyor.

 

Nevşehir mitingiyle ilgili konuşan Milletvekili Adayı Bülent Tekiner, “Türkiye’nin Başbakanı 3 Mayıs gün şehrimize gelerek, değişime giden yolda ilk adımı atacak. Nevşehir’i unutanları, sandıkta halkımız da unutacak.” şeklinde konuştu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
nevşehirin bülent tekinere borcu var umarım bunu öder..
Avatar
fani - 3 yıl önce
Ancak geçer iyi hava alır
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Ne borcu bizim kimseye borcumuz yok alacağımız var
Avatar
Ucasarlı - 3 yıl önce
buyrun gelin nevşehir insanı misafirperverdir ama biz mhp diyeceğiz
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce @hasan
adam 4 yaşındayken babası katledildi ve babasız kaldı, bundan daha büyük ne borcu olabilir..