banner461
banner195

Nevşehir'in En Genç Belediye Başkan Adayı Sağlamkardeş

Nevşehir tarihinin en genç il belediye başkan adayı Büyük Birlik Partisinin 38 yaşındaki Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş oldu.

Nevşehir'in  En Genç Belediye Başkan Adayı Sağlamkardeş
15 Ocak 2014 Çarşamba 11:11

banner143
banner134

23 Yaşında iken 1999 yılından beri Siyaset arenasında boy gösteren ve İki yıl önce gönül verdiği Büyük Birlik Partisinde aktif olarak Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütürken yine Doğduğu topraklara gönül borcunu ödemek için 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı olan Fatih Sağlamkardeş, Nevşehir tarihinin de en genç il belediye başkan adayı oldu...

BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı olan Fatih Sağlamkardeş,FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında, Türkiye gibi şehrimiz de oldukça genç bir Nüfusa sahip.Ve Gençlerimiz kahvehanalerde boş vakit geçirerecekleri yerde, tüketici olmak yerine ülkesi şehri için üretken olmalıdır. Bu haseple her genç kardeşimiz siyasetin içinde olmalı ve fikir düşünce öneri ve projelerini ortaya koyarak kafa yormalıdır. Adaylığım Eminim ki birçok genç kardeşimize örnek olacak. Onlar da siyasette genç insanların bir yere geldiğini, siyasette etkin rol aldığını bir bakıma görmüş olacaklar. Bu anlamda da bunu çok önemsiyorum" şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.