banner461
banner195

“Nevşehir’in geleceği için destek istiyoruz”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider “Nevşehir’in geleceği için destek istiyoruz” dediler.

“Nevşehir’in geleceği için destek istiyoruz”
30 Nisan 2015 Perşembe 17:40

banner143
Nevşehir AK Adaylar Gülşehir’de
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider  “Nevşehir’in geleceği için destek istiyoruz” dediler.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider bugün “Gülşehir İlçesini” ziyaret ederek, burada esnaflarla görüşerek 7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çektiler.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, ziyarette yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde Nevşehir’e getirilen yatırımlardan ve hizmetlerden bahsederek “Nevşehir ilimiz bizim 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yıllardır çözümlenemeyen, getirilemeyen hizmetleri almaya başlamıştır. Yollar, köprüler, hastaneler, resmi binalar, okullar yurtlar hepsi bizim iktidarımız döneminde Nevşehir’e getirilmiştir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitemiz bizim iktidarımız döneminde kurulmuş ve bugün 15 bine ulaşan öğrenci sayısı ile Nevrşehir’e ekonomik ve sosyal anlamda ciddi katkılar sunmaktadır. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde Nevşehir’de yine üç milletvekilini çıkartarak iktidarla birlikte olacağız ve hizmetlerimize kaldığımız noktada devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Murat Göktürk ise görev yaptığı 5 yılda yapılan hizmetleri anlatırken, seçildiği takdirde yeni dönemde yapmayı planladığı projelerini anlattı.

Götürk “Ben Nevşehir’de yaşıyorum, Nevşehir’de yaşayacağım. Nevşehirli vatandaşlarımızın seçtiği onların bir vekili olarak sorunlarının çözümü için üzerime düşen her türlü katkıyı sunmaya çalıştım. Milletvekilliği yaptığım Nevşehir için hazırladığımız projelerimizin bir kısmı yapıldı, bir kısmı kalmıştı. İnşallah hemşehrilerimiz bu dönemde bizlere teveccüh gösterip yeniden yetki ve sorumluluk verirlerse bütün yarım kalan projelerimizi tamamlamak en büyük hedefim olacaktır” dedi.Nevşehir’de görev süresince sürekli olarak ilimizin gelişmesi adına çalışmalarda bulunduğunu ifade eden Göktürk “Milletvekilliğim döneminde kendisinden yardım ve destek isteyen partili-partisiz herkese elinden gelen katkıyı sunmaya çalıştığını hiçbir hemşehrimin isteklerini geri çevirmedim. İmkanlarım çerçevesinde çözmeye gayret ettim. Çünkü ben Nevşehir’de kimsenin siyasi görüş ve düşüncesine bakmadan hizmet etmeyi kendime düstur edindim. Tüm amaç ve gayemiz davasına inandığım AK Partiyle ilimize hizmet ve halkımızın hayır duasını almak.Nevşehir’de hoş bir seda bırakabilirsem ne mutlu bana. 7 Haziran seçimlerinde Nevşehir’de inşallah yine Üç Milletvekili ile birlikte seçilip Nevşehir’e el ele, kol kola hizmet edeceğiz” diye konuştu.


AK Parti’nin üçüncü sıra adayı Ebubekir Gizligider de yaptığı konuşmada Nevşehir’de 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin yine birinci parti olarak çıkacağına inandığını söyledi.


Nevşehir’in sorunlarının içinde büyüdüğünü ve Milletvekilliği döneminde bu sorunların bir kısmını milletvekilleri arkadaşları ve belediye başkanıyla birlikte çözdüğüne dikkati çeken Gizligider şunları söyledi:


“Kuruluşundan bu yana hizmet ettiğimiz Ak Parti’den ikinci defa milletvekili adayı olmanın gurur ve mutluluğunu taşıyorum. Partimin birçok kademesinde görev aldım.Bu görevleri layıkıyla yaptığımı düşünüyorum. Daha sonra ilk olarak 2011 seçimlerinde Doğup büyüdüğüm Memleketim Nevşehir'e Siyasete millete hizmet yolunda farklı bir kulvarda yolumuza devam kararı aldık. Rabbim her Nevşehirliyim diyen herkesin hayalini süsleyen Milletvekilliği görevini bizlere genç yaşta nasip etti. Gençlik enerjimizi kadim şehrimize hizmet etmek yolunda harcamak için kazandığımız deneyim ve tecrübelerimizi ikinci dönemimizde yeniden hizmete dönüştürmek için çıktığımız bu kutlu yolda 
Genel merkezimizin oluru ve milletimizin takdiri ile 25. dönem milletvekilliği seçimlerinde milletvekili adayı olduk.

Ak Parti Teşkilatı terbiyesi alarak bu yola çıktık. 13 yıllık iktidarımız döneminde Nevşehir’in önemli sorunlarını çözdüğümüz inancındayız. Yeni Türkiye ve Yeni Nevşehir yolunda  ilimiz  Nevşehirimiz için bugün pek çok projelerimiz var. Bunların bir kısmı ihalesi yapıldı, yapımları devam ediyor, bir kısmı da ihale aşamasında. Biz istiyoruz ki Nevşehir bölgesinde sorunsuz, parlayan bir il olsun.Bu yolda ilk dönemimizde , bürokrasiyi tanıdım,hamd olsun önemli bir çevremiz oluştu. Sorunların nasıl çözümleneceğini çok iyi biliyorum. İnşallah Allah nasip eder, hemşehrilerim de oylarıyla bizleri seçip Meclis’e gönderirse onların güvenlerini asla boşa çıkartmayacağız ve Nevşehir’ime ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri getireceğiz. Yine en büyük hedefimiz çağdaş ve herkesi kucaklayan bir anayasa, milli birlik ve kardeşlik projesi ve paralel çete ile mücadele en önemli dönem önceliğimizdir.

Nevşehir’in devam eden tüm projelerinin bir an önce sonuçlandırılması, belediyemizin gerçekleştirmeyi amaçladığı tüm projelere süreçte en fazla desteği vermeye devam edeceğiz. Nevşehir’de var olan ve devam eden ortak aklı her alanda hâkim kılmaya çalışacağız. Halka rağmen siyaset yoktur.”
Seçim çalışmalarını da değerlendiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider,AK Parti teşkilatlarımızla birlikte ilçe, ilçe, belde belde, köy köy, mahalle mahalle gezerek halkla buluşmaya devam ettiklerini sözlerine eklediler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülşehirli - 3 yıl önce
Yine ak parti. Bi yanlış yaptık belediyede pişmanız
Avatar
gülşehir:mhp der - 3 yıl önce
sen kendi adına konus kardeş herşey ortada sizin yaptıklarınızda gördük yine mhp yine mhp...
Avatar
Yüksel kayabaşı - 3 yıl önce
Biz gereken desteği vereceğiz sadece kime destek vereceğimizi 7 haziranda söyleyeceğiz
Avatar
dede - 3 yıl önce
ebubekir bey için 3-0 olmalı muhalefetten seçilecek vekilin nevşehire ve size ne faydası olabilir
Avatar
mahmut suphi - 3 yıl önce
ebubekir bey ve nevşehir için son şans bazıları resimi iyi okuyamıyor 2015 seçimleri nevşehir için olmak yada olmamak savaşı ama bu resimi çözemiyorlar lütfen resmin tamamına bakın o zaman ebubekir beyin n kadar önemli olduğunu greceksinz
Avatar
bor'un pazarı - 3 yıl önce
13 yıldır niye kurmadınız geleceği. muhalefet vekili lazım sorgulayacak.
Avatar
levent - 3 yıl önce
Nevsehirin neyi eksik arkadaşlar yollar duble havalimanı var hastanesi yeni yapıldı toki var hızlı tren yakında hayata geçecek üniversitesi var daha ne istiyorsunuz sanayi artık özel sektörün işi daha ne olsun
Avatar
Bayındır50 - 3 yıl önce
nevşehir akp iktidarında özellikle son 8 yılda üzerine düşen desteği alamadı. gelişim sıralamasında nevşehir sonlarda. bunun nedenide adayların çalışmaması oldu. akp nin ilk dönem nevşehire yaptığı yatırımların yüzde 10 unu bile yaptıramadılar. dahası nevşehir il merkezi ortada. o yüzden artık akp olmamalı