banner461
banner195

Nevşehir'in Güneş'i Olur Mu ?

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Hüsnü Güneş , Nevşehir Gündemin Adresi www.fibhaber.com u ziyaret etti. Güneş, amacımız Nevşehir'e hizmet bu çerçevede tüm Nevşehir sevdalıları ile bulaşacak, Ankara’da Nevşehir lobisini güçlü tutacağız” dedi…

Nevşehir'in Güneş'i Olur Mu ?
07 Mart 2015 Cumartesi 17:16

banner143
banner134

FİB Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı’yı ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Hüsnü Güneş ,seçim çalışmalarından ve Nevşehir'de hayata geçirmek istediği hizmetlerden söz etti.

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile sohbet eden aday adayı Güneş; “Her Nevşehirli gibi ben de Nevşehir'ime ve Türkiye’ye sevdalıyım. Yaşamım boyunca Nevşehir'in heyecanını ve çoşkusunu yüreğimde hissettim. Nevşehir'in hayallerine inandım. Bu şehrin genlerine işlemiş mücadeleci ruhu içtenliği samimiyeti azim ve kararlılığını ilke edindim. İş hayatında sosyal ve siyasi hayatta bu doğrultuda gayret gösterdim. Yakında hayati öneme sahip bir seçim var. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken Nevşehir'in heyecanını ve enerjisini meclise taşıyacak halkımızın hislerine beklentilerine tercüman olacak. Ve tuttuğunu koparan güçlü bir temsile ihtiyaç var. Türkiye’nin ve Nevşehir'in sorunları çözümsüz değil yeter ki birlik olalım. İşte ben de Nevşehir aşkına çıktığım bu yolda 2015 milletvekilliği genel seçimlerinde başından beri davasına gönüllü olduğum AK Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı oldum. Anadolumuzun kadim kenti Nevşehgir'imizi daha ileriye taşımak için Türkiyemize hizmet etmek için sizlerin desteğine ve duasına talibim. Ben Nevşehir halkının sağduyusuna inanıyor ve güveniyorum” şeklinde konuştu.

Bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, tüm Hanımların bu özel günleri sadece 1 güne sığdırmamalı, 364 güne taşınması dileğiyle şunları ifade etti; 
Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadırlar. Bu nedenle kadınlarımıza sunulan imkanların arttırılmasının toplumsal huzur, barış ve gelişmede önemli rol oynayacağına inanıyorum.

Tüm bu duygularla başta bileciğimizdeki kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım dedi.

www.fibhaber.com  Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Güneş'e teşekkür ederek aday adaylık sürecinde başarılar diledi.

Nevşehir'in GÜNEŞ'i Olur Mu ?


7 Haziran Genel seçimleri öncesi Aday adaylık sürecinde kimsenin garantisi yok diyerek sözlerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Hüsnü Güneş, Allah bu görevi bizlere nasip ederse Bilgi , çevre, deneyim ve yeteneklerimizi bir araya getirerek Nevşehir'imize Eğitimden Spora, Turizmden Sanayisine kadar bu insanlarıma hizmet etmek istiyorum dedi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Hüsnü Güneş'in gazetemiz ziyaretinde süpriz bir buluşma yaşanmış oldu. Zira Aday adayı Güneş ile FİB Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı Nevşehir Lisesinden okul arkadaşı çıktılar.
Geçmiş dönemden Nevşehir Lisesi, Sağlıkspor, arkadaşlardan öğretmenlerden konu açılınca Güneş'in gözleri doldu. Anlaşılan o ki bu güne kadar memleketi Nevşehir her zaman onun içinde ısıttığı Güneşi olmuş, şimdide Aday gösterilirse yüreğinden gelen sevgiyle ve hizmetleriyle Nevşehir'i ısıtmayı planlıyor... Ne diyelim Ülkemiz , Milletimiz ve şehrimiz için hayırlısı olsun.Rabbim utandırmasın.

Hüsnü Güneş Kimdir?

Hüsnü Güneş

Hüsnü GÜNEŞ 15 Ekim 1974'de Nevşehir'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1997 yılında mezun oldu.

Amerika'da Union County College ve Nassau Community College'de dil eğitimini tamamladı.

1998 yılından itibaren serbest Avukatlık yapmaya başlayan GÜNEŞ, halen şirketlere danışmanlık hizmeti veren HK Hukuk Bürosu'nun sahibidir.

İstanbul Trafik Hizmetlerini Geliştirme Destekleme ve Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kapadokya Gençlik Spor Kültür ve Yardımlaşma Kulübü'nün Başkanlığını yapmaktadır.

İyi derecede ingilizce bilen Güneş, evli ve iki çocuk babasıdır. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce @Nevşehirli ülkücü
leven güneş arkadaşımız bildiğim kadarıyla raporlu yani devletin çalışanlarına vermiş olduğu özlük haklarından birini kullanmış bu sadece ona has bir şey değil sende dahil bütün devlet memurları kullanabilir buraya öyle bir yazmışsınki sanki izinli olmadığı halde izin veriliyor idare ediliyor gibi böyle bişey yok iikincisi aday olan öz be öz abisi onun yanında olmayacak desteklemeyecekte ne yapacak lütfen böyle ufak işleri bırakın..
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
engüçlü aday güneş işalalah . güneş, varol ,
Avatar
nevşehiri kurtaracak adam - 3 yıl önce
ey nevşehirli işte seni kurtaracak tertemiz nevşehirin öz evladı....usta gönderdi sen sahip çık.....
Avatar
olay - 3 yıl önce
güneş-rıdvan-körükçü
Avatar
oh olsun - 3 yıl önce
adam gibi adam hüsnüde leventte köylü halkın içinden temiz ekmeğinin peşinde adamlar
Avatar
Nevşehirli ülkücü - 3 yıl önce
levent güneş devlet memurluğundan istifa mı etti? yoksa devlet memurları artık siyaset yapabiliyormu? levent güneş il milli eğitimde memurdur, acaba işini kaç gündür gitmiyor? levent güneşin işe gelmediğini bilen amirleri neden bişey yapmıyor? bende elime mhp bayrağı alıp poz versem benim amirlerimde bana bişey demezlermi? sadece merak ettim, hayırlı günler
Avatar
normal - 3 yıl önce
yücel menekse- mahmut uluer- hüsnü güneş

liste 3-0 olur. hele birde mevcutlardan 1 tanesi olsun o zaman evlere senlik. varol a hayırlı olsun demek lazım 8 nisan günü ziyaret edip.
Avatar
ıthal edilen aday istemiyoruz. - 3 yıl önce
her an nevşehirin havasını suyunu koklayan 5 yılda bir gelen aday istemiyoruz.