banner461
banner195

Nevşehir'in Önemli Projeleri Bakan Yılmaz'a Sunuldu

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir'in Önemli Projeleri Bakan Yılmaz'a Sunuldu
17 Ekim 2014 Cuma 22:29

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Nevşehir ile ilgili önemli projeler içeren Dosya Bakan Yılmaz'a sunuldu...

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada: “Nevşehir Milletvekili arkadaşlarımız ve Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ile birlikte Kalkınma Bakanı sayın Cevdet Yılmaz'ı ziyaret ederek Nievşehir'mizi ilgilendiren projelerle ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. 

Nevşehirimizle ilgili çok sayıda projeye ilişkin verimli bir toplantı oldu. Sayın Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz'ın Nevşehir'in büyük projelerine destek vermeye devam ediyor. Neticelerinin ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Yapılan görüşmeler sonrasında Nevşehir için hazırlanan projeler konusunda Bakan Yılmaz'ın önümüzdeki günlerde Nevşehir'e gelmesi bekleniyor.


Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz 23 Ekim'de Niğde'ye geliyor.
 
Bakan Yılmaz'ın Niğde programı belli oldu.
İşte Bakan Yılmaz'ın Niğde programı:
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.