banner461
banner195

Nevşehir’in Tek Bayan Adayı Halkla Kucaklaşıyor

Nevşehir Merkez belediye başkan adayları arasında tek bayan aday olan Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman’ın esnaf ziyaretleri sürüyor.

Nevşehir’in Tek Bayan Adayı Halkla Kucaklaşıyor
21 Mart 2014 Cuma 16:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkez belediye başkan adayları arasında tek bayan aday olan Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman’ın esnaf ziyaretleri sürüyor.

Seçime bir hafta kala il merkezindeki esnaf ziyaretlerinde büyük bir sıcak ilgiyle karşılaştığını dile getiren Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, “Halkımızın bana ve partime olan ilgilerinden son derece memnunum. Kendilerine bu ülkenin sorunlarını, ilimizin sorunlarını ve bu sorunlara getireceğimiz çözüm yollarını anlattığımızda halkımız bizleri çok iyi anlıyor. Ve anlattıklarımıza da güveniyor. Projelerimizi kendilerine anlattığımız insanlarımızdan hiç biri de projelerimizin gerçekleştirilemeyeceğini bize söylemedi. Halkımızın kadir şinas tutumlarından, Bağımsız Türkiye Partimize olan yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Seçim gününe kadar onlarla kucaklaşmaya, onlara Nevşehir’imizi yeniden imar edecek projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dava kadını - 4 yıl önce
en azından davamızdan dönmedık efendım mhp sızede teklıfte bulunmustur belkı