banner461
banner195

Nevşehirli Bu Siyasetçiyi Tanıyabildinizmi

FİB Haber olarak sizlere şimdi çok özel bir resim arşivimizden çıkartıp yayınlıyoruz.Bakalım bu resimdeki Nevşehirli siyasetçiyi tanıyabilecek misiniz kim olduğunu bilebilecekmisiniz.

Nevşehirli Bu Siyasetçiyi Tanıyabildinizmi
25 Temmuz 2012 Çarşamba 17:53

banner143
banner134

 Nevşehir siyasetinde dünden bugüne hizmet etmiş çok değerli isimler geldi geçti bu kervandan.Bunlar içinde Hükümetin en etkin yerlerinde görev yapan Nevşehirli hemşerilerimizde var..Bir dönemin Enerji Bakanlığını da yapmış Nevşehir Eski Milletvekilimiz Esat Kıratlıoğlu,Av.Abdulkadir Baş ve Mehmet Elaktmış gibi çok değerli unutulmaz siyasetçiler geldi ve geçti…FİB Haber olarak sizlere şimdi çok özel bir resim arşivimizden çıkartıp yayınlıyoruz.Bakalım bu resimdeki Nevşehirli siyasetçiyi tanıyabilecek misiniz kim olduğunu bilebilecekmisiniz.
Gördüğünüz Resim de ;
1970'Lİ YILLAR MİLLİ GENÇLİK VAKFI ÇALIŞMALARI....Sağdan sola; (oturanlar) Beşir Atalay (Profesör, E. İç İşleri Bankanı), Nevzat Laleli (Makine Mühendisi, Milli gençliğin Şeref Başkanı, Genel Başkan), Mehmet Elkatmış (Av. E. Nevşehir Milletvekili), Ömer Köse (Avukat), Celal Çakmak. (ayaktakiler) Ömer Akdoğan, Bülent Arınç (Başbakan Yardımcısı) ve bir İlahiyatçı arkadaşımız.
Bu vesile ile Eski Vekilimiz Sayın Mehmet Elkatmış ı saygı sevgi ve hürmetle anıyoruz.
FİB HABER 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
media market - 6 yıl önce
.. saygı sevgi ve hürmetle anıyoruz. derken allah gecinden versin siyasi mevta mı oldu