banner461
banner195

Nevşehirli Çiftçilerden MHP Milletvekili Adaylarına Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Nevşehirli Çiftçilerden MHP Milletvekili Adaylarına Tam Destek
11 Mayıs 2015 Pazartesi 16:00

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, İl Başkanı Göksel Taşçı, İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz ve partililer seçim çalışmalarına Avanos ilçesine bağlı Kalaba Beldesi’nin yanı sıra Mahmat, Akarca ve Çalış Beldeleri ile seçim çalışmalarına devam etti. Burada köylünün, esnafın ve çiftçinin büyük desteğini alan MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel MHP iktidarı ile çiftçilerimizin, köylülerimizin sorunları sona erecek dedi.Varol, ‘’ Sizlerin derdi bizlerin derdidir. Sizlerin sorunları bizlerin sorunlarıdır. MHP iktidarı ile birlikte sizlerin sorunlarını, sıkıntılarını çözeceğiz. Bizler sizlerden biriyiz. Asla el kaldırıp indiren milletvekili olmayacağız. Sizler refaha kavuşursanız o zaman bizlerde huzur bulacağız. Tüm bu sorunlarınızın çözümü için bir adres var. O da 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde sandıktır. Sandık sizleri bekliyor. AKP hükümeti tarafından iyice fakirleşen köylümüz çiftçimiz MHP iktidarıyla ile eski özlenen günlerine kavuşacaktır’’ dedi.MHP Nevşehir 2. Sıra Milletvekili adayı Sait Yüksel ise MHP iktidarında sorunsuz bir köylümüz sorunsuz bir çiftçimiz olacaktır dedi.

Yüksel, ‘’ Bizler sizlerden biriyiz. Bizde esnafız, bizde köylüyüz, bizlerde çiftçiyiz. Halkın efendisi sizlersiniz. AKP iktidarı sizleri efendi yerine hizmetkar yaptı. MHP iktidarıyla yeniden sizler Halkımızın efendisi olacaksınız. 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili seçimlerinde AKP’yi sandığa gömme zamanı gelmiştir. MHP iktidarıyla eski günlerinize kavuşacaksınız’’ şeklinde konuştu.MHP Nevşehir 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Uğur ise MHP iktidarıyla birlikte ülkemiz daha refah ve huzurlu bir ortama kavuşacaktır dedi. Uğur, ‘’ AKP hükümeti iktidarı boyunca zengini daha zengin fakiri ise daha fakir bir hale getirmiştir. Köylümüz, çiftçimiz yok sayılmıştır. Şuan bakıyorum köylümüz ve çiftçimiz adeta bir borç batağındalar. Nedeni ise açıkça bellidir ki AKP hükümeti çiftçimizi bitirmek istiyor. Biz MHP iktidarıyla yok sayılan köylümüz ve çiftçimizi sahiplenecek onlara itibarlarını yeniden kazandıracağız. MHP olarak bizler halkımızın, köylümüzün, çiftçimizin yanındayız. Bugün nasıl sizlerin içinde gelebiliyorsak yarın da milletvekili olduğumuz zamanda sizlerle birlikte oturacağız. Asla evlerimizi Ankara’ya götürmeyeceğiz. Sorunlarınızı Ankara’dan değil sizlerin yanında dinleyeceğiz ve çözüme kavuşturacağız dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
varollllll - 3 yıl önce
varolllll
Avatar
Serap Soylu - 3 yıl önce
Ya siz milli bütçeyi batırıp bizleri 10 yıl geriye götürüp imf ye köle eden parti değilmisiniz. O zaman siz çiftçiye, kuraklık, mazot, destekleme ve buna benzer şimdi köylünün aldığı neyi veriyordunuz. Millet toprağını elinden çıkarıyordu da kimse yüzüne bakmıyordu. Tarlanın dönümü 10bin olmuş. Bu yardımlar kesilsin bin tl ye kimse almaz. Köylümüz kime oy vereceğini iyi bilir. Oda AK Parti dir.
Avatar
mustafa - 3 yıl önce
Gerçekten öyle yapa bileceksin acaba yaparsan helal olsun köylünün yanında olursan köylü de seninle yanında olur.
Avatar
Serap Soylu - 3 yıl önce
Çiftçiler Mhp nin şimdi mi aklına geldi. Seçim geldi amaçları oy. İnsanlar artık kuru laflara inanmıyor.
Avatar
hulusi - 3 yıl önce
köylü emekçi esnaf çifçi emekli dul yetim mhp ile yürü busefer