banner461
banner195

Nevşehirli İşçi Partililer Silivride

) İşçi Partisi Nevşehir il ve ilçe örgütleri Silivri’de görülen Ergenekon Davasında genel Başkan Doğu Perinçek’e destek olmak için önceki gün akşam saatlerinde yola koyuldu.

Nevşehirli İşçi Partililer Silivride
09 Nisan 2013 Salı 12:28

banner143
banner134

 İşçi Partisi İl Başkanı Mustafa Soner Menekşe ve bazı ilçe başkanlarının yanı sıra partililerinde yer aldığı grup özel olarak kiralanan otobüs ile Nevşehir il merkezinden Balıkesir’e gitti.

Yolculuk öncesinde açıklamalarda bulunan İşçi Partisi İl Başkanı Mustafa Soner Menekşe, “Nevşehir il ve ilçe örgütleri olarak Balıkesir Silivri’ye gidiyoruz. Liderimizi ve Yurttaşlarımızı desteklemek için orada olacağız. İlçelerimizden de bu yolculuğumuzda bizlerle birlikte olacak arkadaşlarımızı alacağız. Şu anda bütün yurtseverler kanunsuz bir şekilde engelleniyorlar. Ergenekon yalanıyla halkımız aldatılmaktadır. Ve Türkiye’miz bölünmeye doğru götürülmektedir. Bölünme anayasasına karşı bizler direncimizi sürdürüyoruz. Halkın desteği bu aşamada büyük önem taşıyor. Silivri’yi ülkemizin dört bir yanından gelen yurtseverlerle birlikte inleteceğiz” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.