banner461
banner195

Neye Yanalım?

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını kınarken, AK Parti hükümetini de eleştirdi.

Neye Yanalım?
18 Şubat 2016 Perşembe 13:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını kınarken, AK Parti hükümetini de eleştirdi.

Taşçı, “Ankara'nın göbeğinde Genelkurmay ve TBMM'nin hemen yakınında gerçekleştirilen menfur alçak terör saldırısını nefretle kınıyorum. Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz Türk Milletinin başı sağ olsun. İstihbarat ve güvenlik zafiyetine mi yanalım, milletin duyarsızlığına mı üzülelim, TV kanallarının görmezden gelmesine ve yayın akışına tam gaz devam etmesine mi , yoksa ambulanslar olay yerine ulaşmadan getirilen yayın yasağına mı , Twitter ve Facebook a erişiminin ağırlaştırılmasına mı ya da bu kadar terör ve iflas etmiş dış politikamıza karşın tek gündemimizin Başkanlık Sistemi olmasına mı ? Rabbim'den bu aziz millete yeniden bir uyanış ve diriliş nasip etmesini temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Neye Yanalım?

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.