banner461
banner195

Nihal Kutlar Ak Parti Kadın Kolları Başkanı oldu ...

Bir süre önce Ak Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanlığından istifa eden Ayşe Hamleci’nın yerine Genel Merkez tarafından atama yapıldı.

Nihal Kutlar Ak Parti Kadın Kolları Başkanı oldu ...
05 Ocak 2015 Pazartesi 21:37

banner143
banner134
Ayşe Hamleci'nin istifasıyla boşalan AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığına Nihal Kutlar Atandı!

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı’na Nihal Kutlar atandı. Kutlar,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş döneminde Gençlik kolları üyeliğide yapmış Daha sonra ana kademe yön.krl üyeliğine getirilmişti.

Atamaya ilişkin olarak Şuan Ankara da bulunan Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ‘Kadın Kolları il Başkan adayımız Nihal Kutlar olmuştur. Hayırlı uğurlu olur inşallah’ açıklamasında bulundu.

İlerleyen günlerde AK Parti Kadın Kollarında devir teslim töreni ile Yeni AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar'ın basın açıklamasıyla göreve başlaması bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak - 3 yıl önce
Hayırlı olsun
Avatar
tepekoylu - 3 yıl önce
Temiz insanların gelmesi ak kadroyu dahada güçlendiriyor. Kardeşi Cemal de kendisi tertemiz sk yürekli insanlardır. Memleketim ize hayırlı ugurlu olsun
Avatar
sevban - 3 yıl önce
bu ne ya yol geçen hanına döndü
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
yeni başkana hayırlı olsun ama olmaz unutmasın. siyaset zor iş bunu bilsin. eski yönetimden kadrosunda kim olacak o önemli aynı kafalar olursa boşuna başkan oldu şimdiden söyleyim : )
Avatar
ahmet acar - 3 yıl önce
hayırlı olsun başarılar dilerim
Avatar
hak - 3 yıl önce
Herkes yorumunu bildirir ama saygısızlık yapsın.