banner461
banner195

NTSO üyelerine “patent marka ve tasarım” eğitimi verdi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Patent Marka ve Tasarım Bilgilendirme” toplantısı NTSO Toplantı ve Eğitim Salonu’nda yapıldı.

NTSO üyelerine “patent marka ve tasarım” eğitimi verdi
13 Mart 2015 Cuma 23:55

banner143
NTSO üyelerine “patent marka ve tasarım” eğitimi verdi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Patent Marka ve Tasarım Bilgilendirme” toplantısı NTSO Toplantı ve Eğitim Salonu’nda yapıldı.

Toplantı’nın açış konuşmasını yapan NTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Bülent Sayar, NTSO  Genç Girişimciler Kurulu’nun  düzenlediği bu toplantının  Nevşehir’de bulunan ve gelişim sürecine giren işletmelerin, patent marka ve endüstriyel tasarım konularında bilgilendirme amacını taşıdığını belirterek,  “Ulusal ve uluslararası rekabet kurallarının en önemli ögelerinden biri olan konularda girişimcilerimizi bilgilendirecek eğitim ve programlara devam edeceğiz.” Dedi.

Katılımın yoğun olduğu toplantıda  Türk Patent Enstitüsü Patent Uzmanı İbrahim Ulutürk, Marka Uzmanı Erman Çiftçi ve Tasarım Uzmanı Fikret Kurşun  tarafından marka bilinci  ve patent  ve endüstriyel tasarım konusunda  sunumlar yapıldı.

Toplantı katılanların sorularının uzmanlar tarafından yanıtlanması ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.