banner461
banner195

Ödemiş Çankaya'da Muhtarlarla Tanışma Yemeğinde Buluştu

Yaklaşan yerel seçimlerde Ankara'nın en önemli ilçelerinden biri olan ve CHP'nin yıllardır seçim kazandığı,Çankaya'da Belediye Başkan Aday Adayı Nevşehirli Hemşehrimiz Bekir Ödemiş Ankara Barosu Başkanı Av.Sema Aksoy u ziyaret etti ve Çankaya nın 124 mahalle muhtarı ile akşam yemeğinde buluştu.

Ödemiş Çankaya'da Muhtarlarla Tanışma Yemeğinde Buluştu
24 Eylül 2013 Salı 11:49

banner143
Bekir ödemiş Tanışma yemeği
İlgili Galeriye Git
banner134
Siyasi kulislerde CHP'nin adeta kalesi olarak görülen n Başkent'in en büyük ve en gözde ilçesi Çankaya'da Eski Ürgüp Belediye Başkanlarından Bekir Ödemiş in aday adaylığını açıklamasının ardından Çankaya da vatandaşlardan büyük teveccüh görüyor.

Ürgüp eski Belediye Başkanı ve Kapadokya da Halk Adamı olarak bir çok başarılı hizmetlere imza atan Bekir Ödemiş, Çankaya İlçe Başkanlığına yaklaşık bir ay önce başvurusunu yapıp yarışa katılırken, "Çankaya ve Çankayalıya yakışır hizmet" sözü verdi.
Ödemiş Aday adaylığı sürecinde çalışmalarını bütün hızıyla sürdürüyor.CHP ÇAnkaya Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Ödemiş dün ilk olarak Ankara Barosu Başkanı Av.Sema Aksoy'u Ziyaret etti ve Çankaya nın 124 mahalle muhtarı ile akşam yemeğinde buluşarak ÇAnkaya da bulunan 124 muhtarla tanışma şansı yakaladı...

Çankaya kulislerinde ve Çankaya kamuoyunda ismi en çok zikredilen isim olarak dikkat çeken Bekir Ödemiş in Adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.


Çankaya ilçesinde kimin aday olacağına yönelik en son kararı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu verecek.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ENTERESAN - 5 yıl önce
bekir beye chp'den çankaya belediye başkanlığı adaylığı yolunda başarılar diliyorum. ama işin enteresan tarafı neden adaylık çalışmalarına ilk olarak ankara baro başkanını ziyaretle başlamış?
Avatar
araksında - 5 yıl önce
arkasında hukukcuları görmek istiyor.
Avatar
CHP-BARO - 5 yıl önce
chp'den adaylığın yolu ankara barosundan mı geçiyor?
Avatar
MEHMET YILMAZ - 5 yıl önce
sayin bekir ödemi̇ş çaankaya beledi̇ye başkani olduğunda çok başarili i̇şler yapacağina i̇naniyorum
tüm çankaya nin beledi̇ye başkani olacaktir vede vi̇zyonuyla mi̇syonuyla çoktan haketmi̇şti̇r