banner461
banner195

Ömer Ay Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mı?

Nevşehir Milliyetçi Hareket Partilileri Mahalli Seçimle Birlikte Başarı Sağlamak için Güçlü İsimle Seçimi Kazanacağına İnanıyor.

Ömer Ay Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mı?
18 Eylül 2013 Çarşamba 12:38

banner143
banner134

 Nevşehir Milliyetçi Hareket Partilileri Mahalli Seçimle Birlikte Başarı Sağlamak için Güçlü İsimle Seçimi Kazanacağına İnanıyor.

 

Genci yaşlısı vatan sevdalıları arasında  sözü dinlenen, yıllarca Milliyetçi Duygusunu, Enerjisini Sarf ederken gururla bahseden, ben değil  biz felsefesini Yıllarca Paylaşan, Millet Sevdalısı, Nevşehir insanının  sempatiyle baktığı, başaracağına inanılan, dürüstlüğüne güven duyulan tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunacağı, çalmayıp, çaldırmayacağına, Nevşehir’i yeni bir imaja kavuşturacağına İnanılan ve Müreffeh Türkiye için Milli Birlik hareketinin öncülerinden olan, Halk Arasında En Çok Konuşulan İsmin ÖMER AY  Olduğu,  Teşkilat İçerisinde de Destek Gördüğü Bilinmektedir. Diğer partililerin de bu İsimden Çok Çekindiğini ama Nevşehir için gerekli olan şahsiyet inancıyla  Ömer AY'ın   M.H.P.  den Mahalli Seçimlerde Aday Olmaması İçin Kampanya Başlattığı Gelen Haberlerde.

Nevşehir M.H.P. İl Teşkilatının  Çalışmalarının Bu İsim Üzerinde Yoğunlaştırdığı duyulmaktadır. Nevşehir İli, İlçeleri Ve Beldelerinde Saygıyla Karşılanan İsim Ömer AY Olduğu Yüksek Sesle Seslendirilmekte olduğu Yapılan İstihbaratla Ortaya Çıkmaktadır. Bütün Bu Çalışmalar Diğer Partililer Tarafından Kabul Görmektedir. Ülkücü Hareketin Yerel ve Genel Seçimde Var Olduğunu İspatlamak İçin Elinden Gelen Çabayı Mahalli Seçimde Yapacağı Söylentisi, Heyecanla M.H.P. Teşkilatından Bu İsmin  üzerinde çalışmalarını tamamlayarak Açıklanma yapması beklenmektedir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Haydar Muzaffer - 5 yıl önce
il teşkilatı çok önemli bir karar almış olur.ömer ayın aday olması mhp için dönüm noktası olmuş olur.ömer ay birlikteliği sağlar.nevşehir halkıda iadi itibar diyerek oylarını mhp atar.mhp yeni heyecan,birliktelik,zeki insanların bir arada olmasını sağlar.önceki yıllara bakınca bunu görürüz.mhp iki millet vekili çıkarmıştı doru adreste birleştiğinin göstergesidir.doğru adayla her zaman mhp kazanır inşallah ömer ay olur.il yönetimi ben değil biz olarak düşünmesini isterim.başarılar dilerim
Avatar
ahmet - 5 yıl önce
Òmer ay'ın ismi bile heyacan yaratti aday olursa kesin kazanir tam desten sonuna kadar destek