banner461
banner195

Ömer Ay’ın İsmi Açıklanacak mı?

Yerel seçim öncesinde kapalı bir kutu olan Milliyetçi Hareket Partisinde Merkez belediye başkan adayının isminin bugün belirlenebileceği belirtiliyor.

Ömer Ay’ın İsmi Açıklanacak mı?
01 Kasım 2013 Cuma 23:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Yerel seçim öncesinde kapalı bir kutu olan Milliyetçi Hareket Partisinde Merkez belediye başkan adayının isminin bugün belirlenebileceği belirtiliyor.

MHP’Li yöneticilerin sır küpü haline geldiği Nevşehir’de Nevşehir merkez belediye başkan adaylığını garantilediği belirtilen Ömer Ay’ın isminin bugün Kayseri’de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından açıklanabileceği bildiriliyor.

Bu açıklamayı bizzat yapan isim olan ve kendisinin Nevşehir merkez belediye başkan adayı olarak açıklanacağını kaydeden Ömer Ay, o bu açıklamayı yaptığı günden bu yana sessiz.

Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir merkez belediye başkan aday adaylığı için şu ana kadar kamuoyuna yansıdığı kadarıyla sadece Metin Didinmez’in ismi söz konusu idi. Didinmez’in ardından başka bir aday adayının partiye başvuruda bulunduğu ya da parti yöneticileri ile görüşüp görüşmediği konusu bile belirsizliğini koruyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.