banner461
banner195

Önce İlçeler, Sonra Beldeler Açıklanacak

Nevşehir kamuoyunun Mart 2014 seçimlerine yönelik en çok merak ettiği konu Ak Partinin ilçe ve belde belediye başkan adaylarının ne zaman resmen açıklanacağı.

Önce İlçeler, Sonra Beldeler Açıklanacak
01 Ocak 2014 Çarşamba 10:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir kamuoyunun Mart 2014 seçimlerine yönelik en çok merak ettiği konu Ak Partinin ilçe ve belde belediye başkan adaylarının ne zaman resmen açıklanacağı.

Son günlerde kamuoyunda yerel basında çıkan adayların belirlendiğine dair haberler üzerine konuyu sorduğumuz Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, henüz resmi bir açıklamanın bulunmadığına dikkat çekerken, ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının hemen ardından belde belediye başkan adaylarının daha sonrasında ise İl genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi adaylarının açıklanacağını belirtti.

İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesi konusunda Ak Parti genel merkezinin çalışmalarını son aşamaya getirdiğini kaydeden İl Başkanı Sunar, ilçe belediye başkan adaylarının Parti genel merkezince açıklanacağını, belde belediye başkan adaylarının ise teşkilatlarının istişarelerinin de tamamlanmasının ardından il de açıklanacağını söyledi.

Bu açıklamalar için süre vermenin ya da tarih vermenin şu an için doğru olmayacağının altını çizen Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, ilçe ve beldelerin ardından il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adaylarının da yine il ve merkez ilçe işbirliğinde açıklanacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin - 4 yıl önce
ne zormuş acıklamayın gerek kalmadı
Avatar
bravo - 4 yıl önce
diger parti adayları ilçelerde ve beldelerde seçmenden

söz alıyor.bu kafa ile bilhassa beldelerin çogunu kaybederiz.bu hafta çogu belde adayları istifalarını beklemekten bıktıkları için verecekler.
Avatar
vakit - 4 yıl önce
uçhisarda ahmet taygurt derim partinizde iki yalaka var leş kargası desek daha iyi olur biri sırtlan biri karga alımışlar yemeye belediyebaşkan adaylarından menfaatlenmeye yazıyy yuhhh derimm
Avatar
açıklamasanda olur - 4 yıl önce
sayın akparti yönetimi.okadar araşdırıp durdunuz halada mı beklicez.boşverin açıklamayın ya.biz kim olacaana karar verdik bile.mesela göremede nuricingili hiç düşünmeyin.son bir ayda kaybedeceğini tesbitettik.
Avatar
açıklanmasada olur açıklansada olur - 4 yıl önce
hergün gazetelerde amnşet manşet yayınlanmadımı adaylar?eğer aynıları açıklansın bak sen.ürgüpde daha aday daylıklara müracaatlar yapıldı hemen dedilerki şu kişi aday hemde kesin aday.iyi o zaman bu kadar zahmete gerek varmıydı?bizim bildiğimiz ak parti bu değil.bu olsa olsa genç parti ardı cem uzanın onun partisinde olur
Avatar
Sayın başkan - 4 yıl önce
Verilen sözler paraya unutuluyorsa adaylarda sizin olsun, seçimi adaylarınızla kazanırsınız artık
Avatar
kozaklı - 4 yıl önce
eğer şu anki başkan ile devam kararı alınırsa mhp ye hayırlı olsun kozaklı. adamlar dün aza seçiyorlarmıştı, kaç yere söz vermişler. tabi bu olanları bakalım daha ne kadar göz yumacaklar ama sandıkta bunun hesabıda sorulacak
Avatar
yeterrrrr - 4 yıl önce
bırakın açıklamayın artık. nasıl olsa vatandaş seçimini yaptı. bu bekletmenin ardındaki gerçekleri halk gördü. sandıkta seçimini sizlere gösterecek. vekillerimizin şahsi istekleri mi yoksa halkımızın tercihleri mi önemli olacak herkes görecek.