banner461
banner195

Önce Rakiplerini Bekliyor

Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasının Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, yaklaşan yerel seçimler öncesinde önce rakiplerinin meydana inmesini bekliyor.

 Önce Rakiplerini Bekliyor
18 Temmuz 2013 Perşembe 13:57

banner143
banner134

 Önce Rakiplerini Bekliyor 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasının Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, yaklaşan yerel seçimler öncesinde önce rakiplerinin meydana inmesini bekliyor.

Muhalefette bulunmanın sıkıntılarıyla boğuşan ve kıt imkanlarla da olsa Sulusaray kasabasına hizmet götürebilmek için gayret sarf eden Sulusaray Belediye Başkanı Yalbırdak’a bugünlerde sık sık sorulan “Başkanım Aday mısın?” sorusuna Yalbırdak usta bir siyasetçi edasıyla işte böyle cevap veriyor.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde olduğu gibi Sulusaray kasabasında Ak Partili belediye başkan adayı ile MHP li adayın arasında geçmesi beklenen seçim maratonuna hazırlanan Yalbırdak, muhtemelen bayram sonrası hızlanacak olan yerel seçim hareketliliğini gözlemledikten sonra adaylığını açıklamayı planlıyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sulusaray ak partili - 5 yıl önce
sulusaryda ak parti adayı bayram yılmaz imiş sadi başkan şimdiden sana hayırlı olsun.
Avatar
s - 5 yıl önce @sulusaray ak partili
sen nasil ak partilisinki mhp nin adayina hayirli olsun yazyorsun sen ak partili felan degilsin ismini bari degistir..
Avatar
misafir - 5 yıl önce
sulusaraya şahsa hizmetten başka ne yapmışta kt imkanlarıyla iyi kendi adamlarının bahçesini taş yapıyor neymiş bide kıt imkanları varmış ...
Avatar
Öz sulusaraylı - 5 yıl önce @sulusaray ak partili
sulusarayın biz 5 sene önceki halinide iyi biliyoruz. kıt imkanlarla yapılan çalışmalar ortadadır, bol imkanlı zamanlarıda iyi biliyoruz onun için meyve veren ağaç her zaman taşlanır..! başkan'ın yaptığı çalışmalar takdire şayandır. durma ilerle sulusaray seninle...
Avatar
ak ak - 5 yıl önce
mhp bölünüş galiba sadiye küsen mhp liler bayram yılmazı çıkarmış bayramın şansı bu kadar işte sadininki iyi taktik