banner461
banner195

Önce Yemek, Sonra Plaket

Tarihinin en yoğun dönemini yaşayan AK Parti Nevşehir Teşkilatları aday sıralamalarının belirlenmesinin ardından tarihinde ilk kez 55 aday adayı çıkarmasının sevincini aday adayları ile paylaştı.

 Önce Yemek, Sonra Plaket
13 Nisan 2015 Pazartesi 16:57

banner143
Nevşehir AK Parti Aday Adaylarına Önce Yemek, Sonra Plaket
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Tarihinin en yoğun dönemini yaşayan AK Parti Nevşehir Teşkilatları aday sıralamalarının belirlenmesinin ardından tarihinde ilk kez 55 aday adayı çıkarmasının sevincini aday adayları ile paylaştı.

Nevşehir Konağında düzenlenen ve AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarının büyük bir bölümünün katıldığı yemekli toplantıda İl Başkanı ve Parti yöneticileri AK Partiye gösterdikleri teveccühten dolayı aday adaylarına teşekkür ettiler.

Düzenlenen yemekli toplantıya Milletvekili aday adaylarından Şenay Gök, Ali Gemici, Nurhan Dülger, Reyhan Memiş, Makbule Atlı, Casim Orman, Ömer Pehlivan, Yavuz Yapar, Ramis Doğan, Hüseyin Varır, Mustafa Arıkan, Ahmet Kars, Hasan Albayrak, Erdoğan Çelik, Mahmut Sami Uluer, İrfan Barut ve diğerleri de katıldı.

Toplantıda Ak Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları ile İl Başkanı aday adaylarına teşekkür etti. Yemekli davetin ardından ise vekil aday adaylarına Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen programda birer teşekkür plaketi takdim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
???? - 3 yıl önce
Foto daki bayanın adını niye yazmadınız? ???????
Avatar
Avukat Fatma Aysun Sağdıç Güçlü - 3 yıl önce
fotograftaki kadın avukat fatma aysun sağdıç güçlü
Avatar
SELİM - 3 yıl önce
bi̇ri̇bri̇ni̇ze anca plaket veri̇rsi̇ni̇z
Avatar
sevban - 3 yıl önce
55 değilde 155 de çıksaydı siz seçemezdiniz 2. yeni kişiyi,nevşewhir akp parti bence sınıfta kaldı halka bu kadar da sırt dönülmez ki
Avatar
KADIN - 3 yıl önce
nevsehir de kadinin adi yok iyi oynadiniz kadin adaylarla....