banner461
banner195

Önlem Alınmalı

AKP İktidarının Suriyeli mültecilere Saldım Çayıra, Mevlam Kayıra zihniyeti ile Ülkede barındırdığını söyleyen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, ülkede Suriyelilerle insanlarımız arasında ciddi çatışmaların gündeme gelebileceğine dikkat çekti.

 Önlem Alınmalı
08 Aralık 2014 Pazartesi 16:56

banner143
banner134

 Önlem Alınmalı

NEVŞEHİR(MHA) AKP İktidarının Suriyeli mültecilere Saldım Çayıra, Mevlam Kayıra zihniyeti ile Ülkede barındırdığını söyleyen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, ülkede Suriyelilerle insanlarımız arasında ciddi çatışmaların gündeme gelebileceğine dikkat çekti.

Bu konuda ülkenin yetkili ve ilgili kurumlarının bir an önce gerekli tedbirleri alması gerektiğine değinen BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Türkiye’miz de İşsizliğin giderek tırmandığı bir ekonomi içerisinde. Kendilerini işinden eden Suriyeliler ile bizim insanlarımız arasında her an çatışmalar çıkabilir. AKP iktidarı Suriyeli göçmenlere saldım çayıra Mevlam kayıra diyerek bakmaktadır. Yangın çıkmadan önlem alsın yöneticilerimiz. Suriye ve Irakta Ülkenin demokratik yapısı tarihte görülmedik bir şekilde değiştirilmektedir. ABD güya devirmeye çalıştığı ESAD ile iş birliği yapmanın gayretindedir. Ne ABD ne İsrail ne de Suriye kendi stratejisinden asla vazgeçmemektedir. Kıssadan hisse Türkiye Cumhuriyetinin birlik beraberliğimiz den yana olduğumuzu düşünen söyleyen herkese görev düşmektedir” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 4 yıl önce
Aynen oyle baslari bos nerde isterse oradan evtutup kalabalik guruplar halinde gezip tozup geceleri gurultulu bir ortam yaratarak insanlari rahatsiz ediyorlar
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
Ben en çok küçük çocuklara üzülüyorum yaşadıkları yerler pis ve sağlıksız ortamlar yakında salgın hastalıklarda artabilir ve açlık onları suçada teşvik eder