banner461

Onu Tezgahta görenler çok şaşırdı

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Pazar Yerini ve Esnafları Gezerek Hayırlı İşler Diledi.

banner503
Onu Tezgahta görenler çok şaşırdı
02 Ağustos 2015 Pazar 17:05

banner143
banner134
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, pazar esnaflarını gezerek alışveriş yaptı. 

Milletvekili Açıkgöz'ü Biranda karşılarında ellerinde poşetle pazar alışverişi yaparken gören vatandaşlar büyük şaşkınlık geçirerek işte Milletin Vekili böyle olmalı diyerek, memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Açıkgöz ayrıca burada pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşların isteklerini dinledi.

Nevşehir'in çiçeği burnunda Milletvekili Mustafa Açıkgöz,  Esnafların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini anlatan Açıkgöz ayrıca alışveriş yapan vatandaşlarla da sıcak sohbetler yaptı.

Açıkgöz, Halkın içinde, Alış veriş yapıyor, Hatırlarını soruyor

AK Parti'li Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 7 Haziran Genel Seçimler öncesinde yaptığı açıklamasında Milletvekili seçilmesi durumunda halkın içinde yaşamaya devam edeceğini belirterek, “Vatandaşın ulaşamadığı, konuşamadığı bir milletvekili olmayacağım. Hem kendim gezip vatandaşla temas kuracağım hem de her vatandaşın sıkıntısını dinleyeceğim” demişti.

Açıkgöz, bir anlamda verdiği sözü tutacağının en güzel örneğini sergileyerek Pazar günü rutin alışverişlerini pazar yerinden yaptı.Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Açıkgöz, Ben sürekli olarak pazardan alışveriş yapıyorum, Bugün de hem vatandaşlarla sohbet edip hem de pazar alışverişimi yapmış oldum, Esnafımızla sürekli görüşüyorum.İnşallah bundan sonrada böyle olacak dedi.”

Pazar esnafı ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Mustafa Açıkgöz elinde poşetlerle pazar alış verişi yaparken Kendisini bu şekilde gören vatandaşlar önce şaşırdı sonra fotoğraf çekti.

Çiçeği burnunda Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün bu Mütevaziliği ve bey efendiliği ile her daim halkın içinde olması seçmen vatandaşın özlem duyduğu bir profil çizmesiyle Nevşehirli vatandaşları da oldukça mutlu etmiş gözüküyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.