banner461
banner195

Ortahisar İçin Önemli Aday Adayı…!

Yerel seçimler yaklaşırken Nevşehir gündeminde artık aday adayları sıkça konuşulmaya başlandı.Nevşehir Öğretmen Evi ve A.S.O Müdürü Mustafa Ateş’te 2014 Mart Yerel Seçimlerinde Ortahisar kasabası için en güçlü Aday adayları arasında gösteriliyor.

Ortahisar İçin Önemli Aday Adayı…!
20 Mart 2013 Çarşamba 16:49

banner143
banner134

 Kendisine yakın bir kaynaktan edindiğimiz bilgilere göre;Mustafa Ateş,bu dönem kesin olarak Aday Adaylığını açıklayacak.Nevşehir Öğretmenevindeki Resmi görevinin yanı sıra halen,Nevşehir Halk Oyunları İl Koordinatörü,Ortahisar ve Göreme yi tanıtma ve Turizm Derneği Başkanlığı ve Ortahisar Belediyesi Göreme spor Kulübü Denetleme Kurulu üyesi olan Mustafa Ateş’e belde halkından da önemli bir destek olduğu belirtiliyor.

Bir önceki seçimlerde ismi sık sık gündeme gelen Mustafa Ateş;özellikle eğitim geçmişiyle dikkat çekiyor.Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans,Erciyes Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans,Gazi Üniversitesi İşletme Eğitimi Lisans,Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Lisans,Sakarya Üniversitesi Bilgi yönetimi Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans programlarını bitiren Mustafa Ateş’e rakip olarak kimlerin adaylığını açıklayacağı merakla bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şükrü - 5 yıl önce
mustafa beyin birikimi ve genç oluşu kendisine büyük avantaj sağlamaktadır.ortahisar kasabamızın da bu dönem daha şanslı olacağını düşünmekteyim mustafa ateş gibi bir belediye başkanları olur ise.yolunuz açık olsun sayın müdürüm.başarılar.
Avatar
Mustafa GÜRBÜZ - 5 yıl önce
başarılar diliyorum.şansın ve yolun açık olsun
Avatar
ortahisarlı - 5 yıl önce
yetenekli ve başarılı bir şahsiyet olarak tanıdığım sayın mustafa ateş hocamı ortahisar için; farklı bir ışık olarak görüyorum kasabamızın sizin gibi güleryüzlü ve göreceli insanlara ihtiyacı var yolunuz açık olsun...
Avatar
emre - 5 yıl önce
çok güzel olur bencede
Avatar
ortahisarlı Vatandaş - 5 yıl önce
şu oalan olaylardan sonra ali ihsan özendinin gitmesi şart oldu.bu arkadaş temiz ve dürüst biri. akp ye yakışırda.şimdi adam umreye getmiş ya sen kimi kandırıyon get işine, sayın hocam yolun açık olsun allah hayırlı ve uğurlu etsin
Avatar
ORTAHİSARDAN ESKİ BLD BAŞKANLARINDAN BİRİ - 5 yıl önce
çok erkeen çoook..daha gençsin müdür bey..ama sen bilirsin..
Avatar
Misafir... - 5 yıl önce
mustafa hocam, başarılar, gençsin falan diyerek vazgeçirmeye çalışanlara inanma, zaten hep böyle sütre gerisinde bekletirler insanı kendine inanıyor ve güveniyorsan çık meydana, temiz insansın, şimdiki belediye başkanını herkes görüyor neler yaptığını, umarım ak parti mevcut belediye başkanının adaylığında ısrarcı olmaz, olursa da diğer aday hocamıza hayırlı olsun başkanlık şimdiden :))
Avatar
ortahisarlı - 5 yıl önce
iyi hoşta çok erken.seçimlere daha 1 yıl var.o zamana kadar kim öle kim kala.ereken öten horuzun başına gelenler herkezin malumu..