banner461
banner195

Ortak Aklı Ortaya Koymak İstiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve Partili yöneticiler Demokrat Partiyi ziyaret etti.

Ortak Aklı Ortaya Koymak İstiyoruz
15 Şubat 2014 Cumartesi 18:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve Partili yöneticiler Demokrat Partiyi ziyaret etti.

Ziyaretlerinden Demokrat Parti İl Başkanı Dinçer Akgür, Merkez ilçe Başkanı Murat Kul ve Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Isımın ile partililer tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi heyeti burada bir süre yaklaşan yerel seçimler öncesinde ilimizde yapılması gereken çalışmalarla ilgili sohbette bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, “Ziyaretimizin amacı ilimizdeki tüm siyasi partilerle istişare etmek, ortak aklı ortaya koymak. İlimizde yapılması gereken çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak istiyoruz. Biz her kesimin düşüncelerine de ihtiyacımız var. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” açıklamalarında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Demokrat Parti İl Başkanı Dinçer Akgür, “Demokrat Parti olarak ülke menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapmaya hazırız. İnşallah çok güzel şeyler olacağı ümidindeyim. Aklın yolu bir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
partisiz - 4 yıl önce
ben ülkücü yada mhp li değilim ama bu seçim de oylar sana sayın varol
Avatar
ahmet çelik - 4 yıl önce
varolun nevşehiri var edeceğine inanıyorum.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
kaderin cilvesine bak secimle yenilmeyen başbakanların şahı merhum menderesin partisi demokrat parti ile ihtilali yapanlardan türkeşin partisi üstelik nevşehirde bir araya geliyorlar demekki demokrasi epeyce yol almış sevindiric.
Avatar
osman nuri - 4 yıl önce
bu seçim de artık nevşehir'li gönül rahatlığı ile oyunu kullanabilir. il genel meclisinde kendi partisine oyunu verir. bşk lıkta ise ister kafası kaf dağına eriştiğini zanneden hasan paşaya veya her partiliden oy alabilecek olan m. verola. dikkat edin mhp veya akp demiyorum.
Avatar
uzun adam - 4 yıl önce
ocagın yolunu bile bilmem ama görüş acım sağ dır.memleketimizin adamı varol u sonuna kadar desteklıyorum.oyum ve cevremdekı tum tanıdıklarımda oyu mhp nindir
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
sağduyulu vatandaşlara sesleniyorum görüşünüz ne olursaolsun bu memleket için dürüst ilkeli başkan mehmet varolu seçelim hadi nevşehir söz sende
Avatar
amanin - 4 yıl önce
sevgili dinçer akkün"aklın yolu bir ülke menfaati ne gerektirise yaparız"sözü açık net mustafa ısınır göstermelik bir adaydır.biz mehmet varolu destekliyoruz demek.haklısın zaten tabela partisi dp az güçlü olsa bir emekli öğretmene oralari verrirrler mi?