banner461
banner195

Ortak Yönleri Milliyetçi Hareket ve Beyaz Gömlek

Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir Milletvekili adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mehmet Varol gerek fiziki özellikleri, gerekse giyim kuşamları ile birbirinden oldukça farklı özellikler taşıyor.

Ortak Yönleri Milliyetçi Hareket ve Beyaz Gömlek
30 Nisan 2015 Perşembe 17:23

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir Milletvekili adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mehmet Varol gerek fiziki özellikleri, gerekse giyim kuşamları ile birbirinden oldukça farklı özellikler taşıyor.

7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına dur durak vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir Milletvekili adaylarının giyimlerinde ortak buluşma noktası beyaz gömlek.

Varol ve Yüksel genelde siyah takımı tercih ederken, Uğur’un ise lacivert takımı tercih ettiği gözleniyor. Öte yandan kravat seçimlerinde bile üç adayların farklı oldukları gözleniyor. Varol ve Uğur genelde desensiz, göze sade gelen kravat tercihinde bulunurken, Yüksel’in desenli kravat tercihi dikkat çekiyor.

Varol ve Uğur bıyık bırakmadan günümüzde devlet memurunun bile itina göstermediği günlük sakal tıraşı oldukları gözlerden kaçmazken, Yüksel bıyık tercihi ile diğer iki adaydan farklı bir çizgi çiziyor.

Görünen o ki, Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir Milletvekili adaylarının tek ortak noktaları önce milliyetçi hareket ardından beyaz gömlekleri.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NÜKREDİT:MHP İLE YÜRÜ NEVŞEHİR.. - 3 yıl önce
haram saltanıtına birlikte diyelim dur.o helal ellerine mührü üç hi̇lale vur.
Avatar
asla - 3 yıl önce
Asla yürüme mhp ile nevşehir hiç bi iş yapamazlar örnek kazandığı belediyeler. ..pişman olma
Avatar
sümeyye - 3 yıl önce
nükredit yorumlarında herzamn haklı.artık bizde mhp ile yürüyecez 12 yıldır akpye oy vermekle yanlıs yapmısız bunu ıyı anladık..