banner461
banner195

Osman Öztunç Nevşehirli Ülkücüleri Coşturdu

Nevşehir Ülkü Ocaklarının Hazırlayıp Sunduğu ÜLKÜMÜZ GÖKLERDE Adlı Sanatçı Osman Öztunç un sahne aldığı Konserde salonu dolduran Nevşehirli ülkücüleri coşturdu...Detaylar Birazdan FİB Haber.com da...

Osman Öztunç Nevşehirli Ülkücüleri Coşturdu
27 Şubat 2014 Perşembe 21:55

banner143
Nevşehir de Ülkücüler Osman Öztunç ile çoştu
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından organize edilen 'Ülkümüz Göklerde' adlı gecede sevilen sanatçılar Ozan Arif Atılgan ve Osman Öztunç sahne aldı.
Yaklaşık 4 bin kişinin doldurduğu Damat Ibrahim Paşa Kapalı Spor Salonu’ndaki geceye Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisi Il Başkanı Göksel Taşçı, Merkez Ilçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya, Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkan adayı Mehmet Varol, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe ve belde adaylarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 
Saygı duruşu ve Istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan gecede, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe ve belde aday tanımlarının ardından Ülkü Ocaklarına yardım amaçlı açık artırma usulü ile Osmanlı tuğralı ve Fatih Sultan Mehmet’in anlamlı tablosu satışa çıkarıldı. 

Daha sonra Ozan Arif Atılgan ve Osman Öztunç seslendirdikleri şarkılar ile izleyenleri coşturdu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.