banner461
banner195

“Oturduğunuz Yerden Vatan Kurtarma Hevesinizden Vazgeçin”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, gençlerin günümüzde lüks mekanlarda gününü gün edip, oturdukları yerden vatan kurtarma hevesinden bir an önce vazgeçmeleri gerektiğine değindi.

 “Oturduğunuz Yerden Vatan Kurtarma Hevesinizden Vazgeçin”
29 Nisan 2015 Çarşamba 17:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, gençlerin günümüzde lüks mekanlarda gününü gün edip, oturdukları yerden vatan kurtarma hevesinden bir an önce vazgeçmeleri gerektiğine değindi.

Karataş, “Kendisini ifade etmekten yoksun, alt yapısı zayıf, okumayan bir gençliğimiz var. 12 yıldır bu milletin hocasına, siyasetçisine, örfüne, kültürüne ve geçmişine kin, ve nefretle bakan gençlerinin büyük bir kısmı lüks mekanlarda oturup yalandan yere vatan kurtarmakta olduğunu görmek üzüyor. Mevcut rahatlık ortamıyla gününü gün edip fikri eksikliğinin farkında olmadan hamasetle yaşamına devam etmekteler. Bu durum biz uyurken birilerinin boş durmayıp, çalışmış olduğunu göstermektedir. Demek ki gençliğimizi malum guruplar beslemiş. Dolayısı ile yeniden değerlerimizi, kültürümüzü ayağa kaldırmak için programlı ve profesyonelce zorunlu bir çalışma başlatmalı” değerlendirmelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cappadocia - 3 yıl önce
Haklı söze hacemmin ne dişin..?