banner461
banner195

Öz ve Okay’dan CHP İl Teşkilatına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partili İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ve CHP Eski Milletvekillerinden Hakkı Süha Okay Nevşehir İl Teşkilatını ziyaret etti.

Öz ve Okay’dan CHP İl Teşkilatına Ziyaret
08 Ekim 2015 Perşembe 13:01

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partili İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ve CHP Eski Milletvekillerinden Hakkı Süha Okay Nevşehir İl Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyaretlerinde İl Başkanı Kamil Gülmez ve CHP Nevşehir Milletvekili adayları Osman Fahri Ertik, Mehmet Seyhan Duru ve Fulya Gülşen Altınsoy ile seçim çalışmaları hakkında sohbet eden Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ve Eski Milletvekili Hakkı Süha Okay ziyarete katılan partililerle de çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

1 Kasım Erken seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’de başarılı olabilmesi için kendilerinin Nevşehir il teşkilatına her zaman destekçi olmayı sürdüreceklerine değinen Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, 7 Haziran seçimlerinin ve ardından yaşanan gelişmelerin Ülkenin CHP İktidarına ihtiyacı olduğunu bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.