banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Ortaokulu'ndan Unutulmaz Mezuniyet Töreni

Özel Kardelen Koleji 8.sınıf öğrencileri, dün Dedeman Otel’de gerçekleşen muhteşem bir törenle "Mezuniyet Belgeleri” ‘ni aldılar.

Özel Kardelen Koleji Ortaokulu'ndan Unutulmaz Mezuniyet Töreni
30 Mayıs 2015 Cumartesi 15:06

banner143
Özel Kardelen Koleji Ortaokulu'ndan Unutulmaz Mezuniyet Töreni
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir'in eğitimdeki öncü okulu Özel Kardelen Koleji, dün Dedeman Otel’de gerçekleşen kutlama ile 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Özel Kardelen Koleji ortaokul öğrencileri mezuniyet sevincini; okul yöneticileri, öğretmenleri ve anne-babalarıyla yaşadılar.

Tören saygı duruşu ve devamında okunan İstiklal Marşı’yla başladı. Ardından konuşma yapan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı: "Bugün, sekizinci sınıfta okuyan öğrencilerimizin mezuniyet töreni için burada toplanmış bulunmaktayız. Bu diplomaları hak eden öğrencilerimizin birçoğu uzun yıllardır bizimle beraberken bir kısmı ise bu süreç içerisinde “Kardelen Ailesi” ’ne katıldı. Bizler ister bir yıl olsun isterse daha uzun yıllar bizlerle birlikte olsun her öğrencimiz için en iyisini istiyor ve bunun mücadelesini veriyoruz. Kurumumuzun felsefesini yansıtan "Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz" ifadesi, bu tutumumuzun en önemli göstergesidir. Her birinizi tekrar tekrar tebrik ediyor, bu güzel günde onları yalnız bırakmayıp buraya kadar gelen velilerimize ve değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Saygılı'nın yaptığı konuşmanın ardından kürsüye çıkan ve 8. sınıflar dönem birincisi olan 8/C sınıfı öğrencisi Muhammed Alperen Altuntaş bir konuşma yaptı. Altuntaş konuşmasında: "Bugün çok mutlu ve gururlu bir gün. Hem benim için hem arkadaşlarım için. Çıktığımız bu yolda bizlere sürekli destek veren idarecilerimize, öğretmenlerimize ve aileme çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki en büyük isteğim Kardelen Ailesi’nde Fen Lisesi öğrencisi olarak yer alabilmek."dedi.

Daha sonra öğrencilerin mezuniyet belgeleri dağıtıldı ve sınıflar halinde fotoğrafları çekildi. 8/A sınıfı öğrencilerine sınıf öğretmeni Tuğba Araz, 8/B sınıfına sınıf öğretmeni Ahmet Gültekin, 8/C sınıfına sınıf öğretmeni, Yeliz Özer ve 8/D sınıfı öğretmeni Rahime Saçlı mezuniyet belgelerini teslim ederek başarılar diledi.

Ardından tüm sınıflar sahne üzerinde 10.yıl marşı eşliğinde kep atarak bu güzel  günü arkadaşları aileleri ve öğretmenleri ile doyasıya kutladılar.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.